Płytki Paradyż nagrodzone tytułem Dobry Design 2022
iNEWS
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Płytki Paradyż nagrodzone tytułem Dobry Design 2022

Ceramika Paradyż już niejednokrotnie pokazywała, że design to jej drugie imię. W styczniu tego roku podczas 4 Design Days organizowanych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach udowodniła to po raz kolejny, zdobywając prestiżową nagrodę Dobry Design 2022.

Night Queen Paradyż My Way by Gosia Baczyńska

Prestiżowa nagroda przyznana została za ubiegłoroczną kolekcję płytek stworzoną we współpracy firmy Paradyż oraz polskiej projektantki Gosi Baczyńskiej. Docenione zostały artyzm, precyzja, a także staranność. Nagroda to także efekt harmonijnej współpracy Zespołu Ceramiki Paradyż i projektantki, którym zależało na dbałości o najdrobniejszy szczegół przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii. Kolekcja Night Queen Paradyż My Way by Gosia Baczyńska zwyciężyła w specjalnej kategorii „Best Polish Design”.

Zdjęcie główne: unsplash.com/Ashley ByrdHire

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dzieła Zdzisława Beksińskiego: Podziemny świat wyobraźni
Dzieła Zdzisława Beksińskiego: Podziemny świat wyobraźni
Mistrz mrocznej wyobraźni. Jego dzieła odkrywają nieznane przestrzenie duszy. Gotowy na podróż w głąb tajemniczego świata artysty?
Akcesoria dla małego psa
Akcesoria dla małego psa
Szukasz akcesoriów dla Twojego psa? Chcesz wiedzieć, co może pomóc mu w rozwoju i zapewnić jak najwięcej szczęśliwych dni? Sprawdź, jak ważne dla Twojego pupila jest legowisko, o co zadbać, kupując zabawki i które rasy psów najbardziej potrzebują ubranek na spacery.
Jan Strumiłło i jego spojrzenie na wnętrza
Jan Strumiłło i jego spojrzenie na wnętrza
Jan Strumiłło to jeden z najciekawszych współczesnych architektów polskich. Przyglądamy się jego projektom.
Ostatnie wpisy