4 Design Days 2023 – czego możemy się spodziewać?
iNEWS
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

4 Design Days 2023 – czego możemy się spodziewać?

Together 4 Hummanity – pod tak wymownym hasłem odbędą się przyszłoroczne Design Days. Co znajduje się w planie imprezy?

Wojna w Ukrainie bez wątpienia zmieniła nasz sposób postrzegania świata i zachwiała doskonale znanym porządkiem rzeczywistości. Chociaż architektura i urbanistyka nie walczą bezpośrednio na polu bitwy, to ich rola jest inna. Pomagają zwalczać kryzys wywołany falą uchodźców i społecznymi nierównościami. Odbudowa zrujnowanej, zaatakowanej przez Rosję Ukrainy, śmiało może być uważana za największy europejski projekt budowlany naszych czasów.

Nie dziwi więc, że podczas przyszłorocznych Design Days, które odbędą się w dniach 26–29 stycznia w Krakowie, poruszane będą tematy ważne. Imprezę uświetnią architekci, designerzy, urbaniści, deweloperzy, filantropi czy władze samorządowe. Gorące dyskusje i spektakularne wystąpienia – tego można się spodziewać. 

Do najważniejszych tematów tej edycji z pewnością zaliczany jest recykling i zrównoważona produkcja mebli. Nowością będzie konkurs fotograficzny pod hasłem „Miasto – czy idziemy w dobrą stronę?”. Z całą pewnością inspiracji nie zabraknie!

Zdj. główne: CHUTTERSNAP/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Łazienka w stylu loftowym. Jakie wyposażenie wybrać?
Łazienka w stylu loftowym. Jakie wyposażenie wybrać?
Styl loftowy – to jest na topie! A co powiesz na łazienkę, która będzie połączeniem tego, co surowe, ale i przytulne oraz skłaniające do odpoczynku?
Jak wybrać idealny obrus lniany do twojego domu: porady i inspiracje
Jak wybrać idealny obrus lniany do twojego domu: porady i inspiracje
Odkryj sekrety wyboru idealnego obrusa lnianego, który doda uroku Twojemu domowi. Porady, inspiracje i wszystko, co musisz wiedzieć, aby podjąć najlepszą decyzję.
Czy warto montować w domu drzwi i szafy przesuwne?
Czy warto montować w domu drzwi i szafy przesuwne?
Szafy przesuwne to hit ostatnich lat – i coraz więcej osób decyduje się na montowanie ich w swoich domach. Chcesz przekonać się, dlaczego? Poznaj wady i zalety szaf przesuwnych i samodzielnie dokonaj oceny. Być może takie rozwiązanie zagości również w Twoim mieszkaniu?
Ostatnie wpisy