4 Design Days 2023 – czego możemy się spodziewać?
iNEWS
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

4 Design Days 2023 – czego możemy się spodziewać?

Together 4 Hummanity – pod tak wymownym hasłem odbędą się przyszłoroczne Design Days. Co znajduje się w planie imprezy?

Wojna w Ukrainie bez wątpienia zmieniła nasz sposób postrzegania świata i zachwiała doskonale znanym porządkiem rzeczywistości. Chociaż architektura i urbanistyka nie walczą bezpośrednio na polu bitwy, to ich rola jest inna. Pomagają zwalczać kryzys wywołany falą uchodźców i społecznymi nierównościami. Odbudowa zrujnowanej, zaatakowanej przez Rosję Ukrainy, śmiało może być uważana za największy europejski projekt budowlany naszych czasów.

Nie dziwi więc, że podczas przyszłorocznych Design Days, które odbędą się w dniach 26–29 stycznia w Krakowie, poruszane będą tematy ważne. Imprezę uświetnią architekci, designerzy, urbaniści, deweloperzy, filantropi czy władze samorządowe. Gorące dyskusje i spektakularne wystąpienia – tego można się spodziewać. 

Do najważniejszych tematów tej edycji z pewnością zaliczany jest recykling i zrównoważona produkcja mebli. Nowością będzie konkurs fotograficzny pod hasłem „Miasto – czy idziemy w dobrą stronę?”. Z całą pewnością inspiracji nie zabraknie!

Zdj. główne: CHUTTERSNAP/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Trendy w designie drzwi – jakie modele warto rozważyć?
Trendy w designie drzwi – jakie modele warto rozważyć?
Drzwi to nie tylko element funkcjonalny, ale również estetyczny w naszych domach. W dzisiejszych czasach istnieje wiele różnych trendów w designie drzwi, które pozwalają na dopasowanie ich do stylu mieszkania i osobistych preferencji.
Tworzenie domowej galerii: przewodnik po wyborze i aranżacji dzieł sztuki
Odkryj sekrety tworzenia domowej galerii sztuki: od wyboru najbardziej odpowiednich dzieł, po ich profesjonalną aranżację.
Jak dobrać odpowiednie rośliny do tworzenia własnej rabaty?
Jak dobrać odpowiednie rośliny do tworzenia własnej rabaty?
Zdobądź wiedzę dotyczącą doboru roślin do rabaty, by cieszyć się pięknem swojego ogrodu przez cały rok. Krok po kroku poznaj tajniki aranżacji kolorowej, oraz dowiedz się jakie gatunki roślin będą najlepszym wyborem.
Ostatnie wpisy