Czy Targi Meble Polska i Home Decor się odbędą w 2021?
iNEWS
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy Targi Meble Polska i Home Decor się odbędą w 2021?

W wyniku pandemii realizacja targów Meble Polska i Home Decor w dotychczasowej formie jest niemożliwa. Organizatorzy przygotowują alternatywę. Jak będzie ona wyglądać? Dowiesz się w tym artykule.

Na coroczne targi Meble Polska i Home Decor do Poznania przybywa tysiące kupców z całego świata. W tym roku ze względu na sytuację pandemii grupa MTP postanowiła zorganizować targi online. Spotkania online odbywać się będą od 24 do 28 maja i pozwolą zgromadzić przedstawicieli branży meblowej i wyposażenia wnętrz z całego świata, nie narażając nikogo na ryzyko dla zdrowia związanego z podróżowaniem i bezpośrednim kontaktem. 

Wydarzenie ma zostać zorganizowane przy pomocy intuicyjnej platformy internetowej, która bazując na sztucznej inteligencji będzie w stanie skojarzyć partnerów gospodarczych. Edycja targów online daje również okazję do uczestnictwa w ciekawych webinarach i wykładach odnośnie importu mebli z Polski. Prezentowane najnowsze trendy wnętrzarskie będzie można śledzić ze strefy Bloggers Zone podczas transmisji live.

>> Zobacz też: Pomóżmy Amelce w zbiórce! Wyjątkowa Skoda okrąży kraj!

Źródło: Wzornik.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kostka brukowa – jak o nią dbać?
Kostka brukowa – jak o nią dbać?
Zastanawiasz się, jak zachować kostkę brukową w dobrym stanie? Przeczytaj, jak dbać o nawierzchnię, aby otoczenie wokół Twojego domu cieszyło się świetnym wyglądem.
Jak wybrać idealne akcesoria do organizacji przestrzeni kuchennej?
Jak wybrać idealne akcesoria do organizacji przestrzeni kuchennej?
W naszym przewodniku odnajdziesz wskazówki, które pomogą Ci wybrać akcesoria idealnie nadające się do organizowania przestrzeni kuchennej. Odkryj funkcjonalne i stylowe rozwiązania dla Twojej kuchni!
Co zrobić, gdy w wykopie znajdzie się woda?
Co zrobić, gdy w wykopie znajdzie się woda?
Dowiedz się, jak pozbyć się wody zalegającej w wykopach przy użyciu igłofiltrów lub motopompy.
Ostatnie wpisy