Czy Targi Meble Polska i Home Decor się odbędą w 2021?
iNEWS
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy Targi Meble Polska i Home Decor się odbędą w 2021?

W wyniku pandemii realizacja targów Meble Polska i Home Decor w dotychczasowej formie jest niemożliwa. Organizatorzy przygotowują alternatywę. Jak będzie ona wyglądać? Dowiesz się w tym artykule.

Na coroczne targi Meble Polska i Home Decor do Poznania przybywa tysiące kupców z całego świata. W tym roku ze względu na sytuację pandemii grupa MTP postanowiła zorganizować targi online. Spotkania online odbywać się będą od 24 do 28 maja i pozwolą zgromadzić przedstawicieli branży meblowej i wyposażenia wnętrz z całego świata, nie narażając nikogo na ryzyko dla zdrowia związanego z podróżowaniem i bezpośrednim kontaktem. 

Wydarzenie ma zostać zorganizowane przy pomocy intuicyjnej platformy internetowej, która bazując na sztucznej inteligencji będzie w stanie skojarzyć partnerów gospodarczych. Edycja targów online daje również okazję do uczestnictwa w ciekawych webinarach i wykładach odnośnie importu mebli z Polski. Prezentowane najnowsze trendy wnętrzarskie będzie można śledzić ze strefy Bloggers Zone podczas transmisji live.

>> Zobacz też: Pomóżmy Amelce w zbiórce! Wyjątkowa Skoda okrąży kraj!

Źródło: Wzornik.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni impregnat do ochrony posadzki przemysłowej?
Jak wybrać odpowiedni impregnat do ochrony posadzki przemysłowej?
Podpowiadamy, jakie czynniki brane są pod uwagę przy wyborze impregnatu do ochrony posadzki przemysłowej. Dowiedz się, jak zapewnić swojej powierzchni długotrwałą ochronę i trwałość.
Co może przydać się na tarasie?
Co może przydać się na tarasie?
Zbliża się wiosna. Odśwież swój taras. Zobacz, co może Ci się przydać, by prezentował się zachwycająco!
Jak urządzić biuro w domu?
Jak urządzić biuro w domu?
Chcesz stworzyć swój domowy gabinet? Zobacz, jak możesz go urządzić.
Ostatnie wpisy