Targi wnętrzarskie 2022 – gdzie warto się wybrać?
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Targi wnętrzarskie 2022 – gdzie warto się wybrać?

Targi wnętrzarskie to wydarzenia nie tylko dla osób z branży. To także doskonałe miejsce dla wszystkich ceniących sobie piękne i nowoczesne aranżacje tworzone w zgodzie z najnowszymi trendami. Gdzie warto się wybrać w nadchodzącym czasie?

Targi wnętrzarskie – wydarzenie tylko dla architektów?

Nie ma co ukrywać, w trakcie targów obecni są głównie architekci, producenci, projektanci, dystrybutorzy oraz wszyscy ci, którzy zajmują się aranżacją wnętrz i liczą się w tym biznesie. To świetne miejsce na stworzenie sieci kontaktów, wymianę poglądów czy pomysłów i nawiązanie współprac. Nie jest jednak powiedziane, że w tego typu przedsięwzięciach nie może wziąć udziału ktoś z zewnątrz, kto chciałby się po prostu zainspirować bądź sprawdzić, co będzie modne w nadchodzącym sezonie. Będzie to również okazja do skorzystania z licznych promocji oferowanych przez wystawców. To jedyne tego typu eventy, gdzie na każdym kroku znajdziemy fenomenalny design w najlepszym wydaniu.

Warsaw Home & Contract

Targi Warsaw Home & Contract to wydarzenie czterodniowe, które podzielone zostało na kilka stref tematycznych: Selected Design, Selected Furniture, Kitchen, Dining & Deco, Component, Textile oraz Light. To spotkanie, na które z niecierpliwością czekają wszyscy z branży. Nie ma co ukrywać, że jest to przede wszystkim platforma biznesowa służąca zawieraniu międzynarodowych kontraktów. Spotykają się tam nie tylko projektanci i wystawcy, ale również klienci indywidualni. W tym roku impreza planowana jest na 28 września i ma potrwać do 1 października.

HOME DECOR 2022

Będzie to już kolejna edycja targów wnętrzarskich HOME DECOR odbywających się w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obok standardowego nawiązywania kontaktów i poznawania nowych trendów to także bezcenne źródło inspiracji. Będziesz mógł się tam zapoznać z nowinkami z kategorii dodatki, oświetlenie, tekstylia, wyposażenie kuchni i łazienek czy typowej aranżacji wnętrz. Początkowo wydarzenie miało odbyć się w lutym, jednakże organizatorzy po licznych konsultacjach podjęli decyzję o przeniesieniu go na maj, a konkretnie na dni 16–19 maja 2022 roku. 

Targi Home Design

Te łódzkie targi designu odbywać się będą już niedługo, gdyż zaplanowane są na weekend 12–13 marca w Atlas Arenie. Spotkamy tam producentów, dystrybutorów dekoracji, mebli wypoczynkowych czy kuchennych, ale również przedstawicieli branży łazienkowej, kamieniarskiej czy oświetleniowej. Wśród wystawców będą także stolarze, architekci wnętrz, wysłannicy branży dekoracyjnej, sektora interior, oferujący podłogi, drzwi, stiuki, farby, tapety i wiele innych. To gratka dla osób, które planują w najbliższym czasie budowę domu, zakup mieszkania czy gruntowny remont biura bądź innej przestrzeni. Na stronie wydarzenia można pobrać darmowe e-bilety.

LUBDOM 2022 

Targi LUBDOM to wydarzenie dla branży budownictwa, architektury, aranżacji wnętrz, ale także ogrodów. Na ten moment przewidywanych jest ponad 150 wystawców, choć liczba ta może wzrosnąć. Poznasz tam nie tylko nowinki aranżacyjne, ale również dowiesz się więcej o wykończeniu projektu od strony techniczno-budowlanej. Niezaprzeczalną atrakcją będzie również współtowarzyszący eventowi Lubelski Kongres Designu i Architektury. Impreza odbywa się w dniach 14–16 października tego roku.

Zdj. główne: Niteesh Yadav/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Konkurs Sustainable Lamp – eko design. Lampy z odpadów!
Konkurs Sustainable Lamp – eko design. Lampy z odpadów!
W ramach corocznych Targów Światło organizowany jest konkurs na eko design, którego zadaniem jest zaprojektowanie lampy z odpadów poprodukcyjnych. Poznaj szczegóły.
7 najdziwniejszych budynków świata
7 najdziwniejszych budynków świata
Zastanawiasz się, jakie budowle świata są najbardziej nietuzinkowe i oryginalne? Poznaj już teraz najdziwniejsze budynki, jakie stworzyli architekci - dowiedz się, do czego zdolni są kreatywni ludzie!
Jak technologia odwadniania gruntów przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na placu budowy?
Jak technologia odwadniania gruntów przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na placu budowy?
Sprawdź jak odwadnianie gruntów, stosowane na placach budowy, może zwiększać bezpieczeństwo pracowników i efektywność prac budowlanych.
Ostatnie wpisy