Targi Gardenia 2022 już w listopadzie!
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Targi Gardenia 2022 już w listopadzie!

Targi Gardenia 2022 mają się odbyć na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 17 do 19 listopada. W tym roku temat przewodni to „Ekologiczny Ogród”. Co zaplanowano dla uczestników wydarzenia? Dowiedz się od nas!

Dlaczego warto wybrać się na Targi Gardenia?

Gardenia opisuje siebie jako kreatora rynku ogrodniczego pośredniczącego w systemie wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy profesjonalistami. Motywuje tym samym polskie, a także zagraniczne firmy do tworzenia kompetytywnych planów biznesowych. Zapewnia rywalizację na rynku, co działa na korzyść konsumentów – za sprawą wyższego poziomu jakości w oferowanych produktach czy usługach.

Na Targi Gardenia warto się udać po to, aby poznać aktualną ofertę czołowych producentów, a także mniejszych przedsiębiorstw działających na polskim rynku dostawców. W halach MTP w ramach programu Hosted Buyers Targi Gardenia będzie też przebywać zróżnicowane grono zwiedzających, w tym potencjalni partnerzy biznesowi – kupcy i hurtownicy z kilkunastu krajów świata.

Zdj. główne: Jezael Melgoza/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać narożnik na nóżkach do salonu?
Jak wybrać narożnik na nóżkach do salonu?
Poradnik wyboru narożnika na nóżkach, zaprojektowany, aby pomóc Ci znaleźć idealne meble do twojego salonu. Dowiedz się, jakie są najważniejsze czynniki, na które należy zwrócić uwagę.
Czy można łączyć różne style we wnętrzach?
Czy można łączyć różne style we wnętrzach?
Aranżacja wnętrz to bez wątpienia genialny sposób na wyrażanie siebie. Dowiedz się wiec, jak ze smakiem połączyć kilka stylów, aby Twoje mieszkanie zyskało niepowtarzalny charakter.
25 lat Geberit Polska – Geberit świętuje swoje okrągłe urodziny
25 lat Geberit Polska – Geberit świętuje swoje okrągłe urodziny
Geberit Polska ma już 25 lat. To firma, która proponuje najwyższej jakości innowacyjne produkty sanitarne.
Ostatnie wpisy