Targi Meble Polska i Home Decor przesunięte! Znamy nowy termin!
iNEWS
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Targi Meble Polska i Home Decor przesunięte! Znamy nowy termin!

Targi to wydarzenie, na które czekają wszyscy mający kontakt z branżą wnętrzarską i nie tylko. To doskonała okazja na podpatrzenie nowinek i trendów, nawiązanie współprac oraz wystawienie swoich produktów. Jedną z tego typu imprez są Targi Meble Polska i Home Decor. W tym roku zmieniły swój termin!

Home Decor 2022 i Meble Polska

Początkowo targi planowane były na luty tego roku. Jednakże po wielu rozmowach i konsultacjach organizatorzy podjęli decyzję o przesunięciu ich na bardziej dogodny termin. Wiązało się to z nadal obecną pandemią oraz problemami z przemieszczaniem się, które zgłaszali potencjalni uczestnicy. Co ważne, swoje uczestnictwo w wydarzeniu już w momencie jego ogłoszenia zgłosili kupcy z ponad 50 krajów. Niestety w związku z rozprzestrzeniającym się w tamtym czasie wariantem Omikron część z nich musiałaby zrezygnować z uczestnictwa, co byłoby niekorzystne zarówno dla polskich wystawców, jak i samych organizatorów.

Nowy termin

Organizatorzy w porozumieniu z wystawcami i kupcami zadecydowali o jednorazowym przeniesieniu targów na 16–19 maja 2022 roku. W kolejnych edycjach wydarzenie wróci do charakterystycznej dla niego pory, czyli drugiej połowy lutego.

Zdj. główne: StartupStockPhotos/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać doskonałą palisadę drewnianą do twojego ogrodu?
Jak wybrać doskonałą palisadę drewnianą do twojego ogrodu?
Odkryj tajniki wyboru idealnej palisady drewnianej, której urok i funkcjonalność podkreślą piękno twojego ogrodu. Z naszym przewodnikiem twoja decyzja będzie prostsza niż sądzisz.
Konkurs Sustainable Lamp – eko design. Lampy z odpadów!
Konkurs Sustainable Lamp – eko design. Lampy z odpadów!
W ramach corocznych Targów Światło organizowany jest konkurs na eko design, którego zadaniem jest zaprojektowanie lampy z odpadów poprodukcyjnych. Poznaj szczegóły.
Targi HOME DECOR przełożone na maj 2021
Targi HOME DECOR przełożone na maj 2021
Już w tym miesiącu będą miały miejsce Targi HOME DECOR. Tegoroczna edycja przybierze formę biznesowego spotkania online, w którym doskonale odnajdzie się każdy producent, dystrybutor, architekt czy miłośnik dobrego dizajnu.
Ostatnie wpisy