Targi Meble Polska i Home Decor przesunięte! Znamy nowy termin!
iNEWS
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Targi Meble Polska i Home Decor przesunięte! Znamy nowy termin!

Targi to wydarzenie, na które czekają wszyscy mający kontakt z branżą wnętrzarską i nie tylko. To doskonała okazja na podpatrzenie nowinek i trendów, nawiązanie współprac oraz wystawienie swoich produktów. Jedną z tego typu imprez są Targi Meble Polska i Home Decor. W tym roku zmieniły swój termin!

Home Decor 2022 i Meble Polska

Początkowo targi planowane były na luty tego roku. Jednakże po wielu rozmowach i konsultacjach organizatorzy podjęli decyzję o przesunięciu ich na bardziej dogodny termin. Wiązało się to z nadal obecną pandemią oraz problemami z przemieszczaniem się, które zgłaszali potencjalni uczestnicy. Co ważne, swoje uczestnictwo w wydarzeniu już w momencie jego ogłoszenia zgłosili kupcy z ponad 50 krajów. Niestety w związku z rozprzestrzeniającym się w tamtym czasie wariantem Omikron część z nich musiałaby zrezygnować z uczestnictwa, co byłoby niekorzystne zarówno dla polskich wystawców, jak i samych organizatorów.

Nowy termin

Organizatorzy w porozumieniu z wystawcami i kupcami zadecydowali o jednorazowym przeniesieniu targów na 16–19 maja 2022 roku. W kolejnych edycjach wydarzenie wróci do charakterystycznej dla niego pory, czyli drugiej połowy lutego.

Zdj. główne: StartupStockPhotos/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak prawidłowo dbać o czystość biura: Praktyczne wskazówki z wykorzystaniem profesjonalnych środków czystości
Jak prawidłowo dbać o czystość biura: Praktyczne wskazówki z wykorzystaniem profesjonalnych środków czystości
Poznaj najlepsze praktyki i profesjonalne środki do utrzymania idealnej czystości w biurze. Zapewnij zdrowe i produktywne środowisko dla swojego zespołu.
Modne Modele Garaży Blaszanych 2023
Modne Modele Garaży Blaszanych 2023
Podpowiadamy jak pogodzić funkcjonalność z estetyką.
Akcesoria dla małego psa
Akcesoria dla małego psa
Szukasz akcesoriów dla Twojego psa? Chcesz wiedzieć, co może pomóc mu w rozwoju i zapewnić jak najwięcej szczęśliwych dni? Sprawdź, jak ważne dla Twojego pupila jest legowisko, o co zadbać, kupując zabawki i które rasy psów najbardziej potrzebują ubranek na spacery.
Ostatnie wpisy