BIOEXPO Warsaw — Targi żywności i produktów ekologicznych już we wrześniu
iNEWS
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

BIOEXPO Warsaw — Targi żywności i produktów ekologicznych już we wrześniu

Jako społeczeństwo coraz częściej zaczęliśmy zwracać uwagę na to, co jemy, skąd pochodzą kupowane przez nas produkty oraz jak wyglądały warunki ich hodowli. Produkty ekologiczne to coraz bardziej pożądana grupa dla konsumentów. Dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, stworzone zostały Targi żywności i produktów ekologicznych, gdzie możemy poznać producentów ich produkty oraz nowinki. Dla przedsiębiorców to doskonała możliwość na znalezienia nowych, potencjalnych klientów.

Kiedy w tym roku odbywają się targi BIOEXPO?

Tegoroczna, trzecia już edycja Międzynarodowych Targów żywności i produktów ekologicznych odbywać się będzie w dniach od 30 września do 2 października 2021 roku.  To jedyne wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane wyłącznie branży ekologicznej. Wydarzenie ma charakter typowo biznesowy i służy do nawiązania dialogi między kupcami a producentami. To czas wypełniony konferencjami, seminariami i warsztatami o kondycji branży i perspektywach jej rozwoju. Wśród wystawców znajdą się przedstawiciele sektorów: żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków i środków czystości, maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń do serwowania, sprzętów gospodarstwa domowego czy produktów dla zwierząt domowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie gatunki drzew najlepiej sprawdzą się w ogrodzie?
Jakie gatunki drzew najlepiej sprawdzą się w ogrodzie?
Wybór odpowiednich gatunków drzew do ogrodu może być trudnym zadaniem. W artykule przedstawimy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednie drzewa do Twojego ogrodu, z uwzględnieniem wymagań i warunków środowiskowych.
Tworzenie przytulnej atmosfery w domu – porady i inspiracje
Tworzenie przytulnej atmosfery w domu – porady i inspiracje
Odkryj jak stworzyć przytulną atmosferę w swoim domu, korzystając z naszych porad i inspiracji. Wprowadź magię do swojego wnętrza i ciesz się relaksującą atmosferą codziennie.
Konkurs Fasada Roku 2021: półmetek zgłoszeń
Konkurs Fasada Roku 2021: półmetek zgłoszeń
Konkurs "Fasada Roku" organizowany przez firmę Baumit jest już na półmetku - minął etap zgłoszeń. Z niecierpliwością czekamy na wyniki!
Ostatnie wpisy