Jakie wydarzenia wnętrzarskie czekają nas w pierwszej połowie 2023 roku?
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie wydarzenia wnętrzarskie czekają nas w pierwszej połowie 2023 roku?

Czy mający niedługo rozpocząć się rok będzie dobrym momentem dla miłośników pięknych wnętrz? Dowiedz się, na jakie wydarzenia zdecydowanie warto czekać!

Rok 2023 w branży wnętrzarskiej

Rok 2023 zbliża się wielkimi krokami. Znane są już mniej więcej trendy, które będą gościć w naszych wnętrzach. Czas się dowiedzieć, jakie wydarzenia czekają na wielbicieli pięknych aranżacji.

Gdzie warto być, aby zaczerpnąć inspiracji i zanurzyć się w gorących dyskusjach na temat architektury, projektowania wnętrz oraz urbanistyki? Podpowiadamy!

4 Design Days 2023

Już w dniach 26–29 stycznia będzie możliwość uczestniczenia w 4 Design Days 2023. Uczestnicy imprezy postarają się odnaleźć odpowiedź chociażby na pytanie o to, czy ludzkość zmierza w dobrym kierunku! Recykling, miasto, efektywność energetyczna – to tematy, które będą poruszone w tych dniach w Krakowie.

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym inspiracji i emocji na pewno nie zabraknie. „Architekci, urbaniści, projektanci, politycy, doświadczeni deweloperzy i firmy budowlane oraz światowy kapitał – to m.in. autorzy scenariusza dalszego rozwoju świata. 4 Design Days 2023 chce być miejscem ich spotkań i wymiany opinii” – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu przyszłorocznej imprezy. Czy tak właśnie będzie? Przekonamy się już niedługo!

Home Decor 2023

Poznańskie targi wnętrz cieszą się ogromną popularnością. Osoby zainteresowane wydarzeniem będą mogły uczestniczyć w nim już 21–24 lutego.

Podczas imprezy zostaną przedstawione nowoczesne rozwiązania designerskie, oświetlenie, tekstylia czy ceramika. Zakres tematyczny został podzielony w taki sposób, aby każdy znalazł tam to, czego szuka. Smart living, zdrowie i rozrywka, wykończenie wnętrz – to tylko niektóre propozycje.

Ambiente 2023

Kochasz design do tego stopnia, że w poszukiwaniu inspiracji ruszysz nawet za granicę? W takim razie odbywające się we Frankfurcie Ambiente 2023 to opcja idealna właśnie dla Ciebie. 

Udział w tej imprezie to bez wątpienia doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi europejskimi i światowymi trendami. Prezentacje, wykłady, rozdania nagród – każda firma związana z projektowaniem wnętrz chce być właśnie tam! Na Ambiente można poznać interesujące rozwiązania chociażby w temacie nakryć stołowych.

Zdj. główne: CHUTTERSNAP/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne płytki ceramiczne do swojego tarasu?
Jak wybrać idealne płytki ceramiczne do swojego tarasu?
Odkryj nasze wskazówki dotyczące wyboru najlepszych płytek ceramicznych do swojego tarasu. Dowiedz się, jakie style, rozmiary i wzory będę najlepsze aby cieszyć się tarasem przez wiele lat.
Jakie płytki wybrać do różnych pomieszczeń w domu?
Jakie płytki wybrać do różnych pomieszczeń w domu?
Wybór płytek do różnych pomieszczeń w domu jest ważnym procesem, który wymaga uwzględnienia kilku czynników, takich jak wzory, materiały i jakość. Niektóre płytki są lepsze do wykorzystania w łazience, podczas gdy inne lepiej sprawdzą się w kuchni lub na podłodze w salonie. Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów, salon płytek Poznań spełni Twoje oczekiwania.
Jak wybrać idealne krzesła i ławki do poczekalni – poradnik dla placówek medycznych
Jak wybrać idealne krzesła i ławki do poczekalni – poradnik dla placówek medycznych
Poradnik, który pomoże Ci dobrze wyposażyć poczekalnię w Twojej placówce medycznej - od wyboru odpowiednich krzeseł, po praktyczne ławki.
Ostatnie wpisy