Jakie wydarzenia wnętrzarskie czekają nas w pierwszej połowie 2023 roku?
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie wydarzenia wnętrzarskie czekają nas w pierwszej połowie 2023 roku?

Czy mający niedługo rozpocząć się rok będzie dobrym momentem dla miłośników pięknych wnętrz? Dowiedz się, na jakie wydarzenia zdecydowanie warto czekać!

Rok 2023 w branży wnętrzarskiej

Rok 2023 zbliża się wielkimi krokami. Znane są już mniej więcej trendy, które będą gościć w naszych wnętrzach. Czas się dowiedzieć, jakie wydarzenia czekają na wielbicieli pięknych aranżacji.

Gdzie warto być, aby zaczerpnąć inspiracji i zanurzyć się w gorących dyskusjach na temat architektury, projektowania wnętrz oraz urbanistyki? Podpowiadamy!

4 Design Days 2023

Już w dniach 26–29 stycznia będzie możliwość uczestniczenia w 4 Design Days 2023. Uczestnicy imprezy postarają się odnaleźć odpowiedź chociażby na pytanie o to, czy ludzkość zmierza w dobrym kierunku! Recykling, miasto, efektywność energetyczna – to tematy, które będą poruszone w tych dniach w Krakowie.

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym inspiracji i emocji na pewno nie zabraknie. „Architekci, urbaniści, projektanci, politycy, doświadczeni deweloperzy i firmy budowlane oraz światowy kapitał – to m.in. autorzy scenariusza dalszego rozwoju świata. 4 Design Days 2023 chce być miejscem ich spotkań i wymiany opinii” – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu przyszłorocznej imprezy. Czy tak właśnie będzie? Przekonamy się już niedługo!

Home Decor 2023

Poznańskie targi wnętrz cieszą się ogromną popularnością. Osoby zainteresowane wydarzeniem będą mogły uczestniczyć w nim już 21–24 lutego.

Podczas imprezy zostaną przedstawione nowoczesne rozwiązania designerskie, oświetlenie, tekstylia czy ceramika. Zakres tematyczny został podzielony w taki sposób, aby każdy znalazł tam to, czego szuka. Smart living, zdrowie i rozrywka, wykończenie wnętrz – to tylko niektóre propozycje.

Ambiente 2023

Kochasz design do tego stopnia, że w poszukiwaniu inspiracji ruszysz nawet za granicę? W takim razie odbywające się we Frankfurcie Ambiente 2023 to opcja idealna właśnie dla Ciebie. 

Udział w tej imprezie to bez wątpienia doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi europejskimi i światowymi trendami. Prezentacje, wykłady, rozdania nagród – każda firma związana z projektowaniem wnętrz chce być właśnie tam! Na Ambiente można poznać interesujące rozwiązania chociażby w temacie nakryć stołowych.

Zdj. główne: CHUTTERSNAP/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*