Cykl OKK design online. Gdzie i kiedy można uczestniczyć?
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Cykl OKK design online. Gdzie i kiedy można uczestniczyć?

W ramach cyklu OKK! design możesz wziąć udział w bezpłatnych webinariach, podczas których architekci, projektanci i przedstawiciele marek z branży wnętrzarskiej rozmawiać będą na ciekawe tematy związane projektowaniem, aranżacją i wyposażeniem wnętrz. W spotkaniach uczestniczyć mogą wszyscy miłośnicy dobrego designu. Poznaj szczegóły!

Wydarzenia szkoleniowo-konferencyjne pod znakiem OKK! design odbywają się cyklicznie od 2012 roku. Zeszłoroczne spotkanie, które miało miejsce 9 marca w warszawskiej przestrzeni Mysia 3, było już 17. edycją wydarzenia. 

Obecnie, ze względu na sytuację epidemiczną, OKK! zaprasza na spotkania w formie online, w których, poza przedstawicielami branży wnętrzarskiej, architektami i projektantami, uczestniczyć mogą wszyscy pasjonaci designu i świata wnętrz. Podczas webinariów zgromadzeni eksperci dzielą się wiedzą i doświadczeniem odnośnie projektowania i aranżacji wnętrz. Autorką projektu OKK! design jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji PR OKK!

OKK! design – webinaria 2021

Spotkania online w ramach cyklu OKK! design odbywają się od 2020 roku. Za nami już 10. webinarium pod hasłem „Lepsza łazienka, lepsze życie”, którego gościem specjalnym była Anna Koszela, architekt wnętrz, właścicielka Pracowni Architektury Wnętrz, absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Spotkanie odbyło się 12 kwietnia. Zaproszeni eksperci zdradzili tajniki projektowania łazienek, poruszając tematy takie jak:

 • Projekt a rzeczywistość – jakie wyzwania napotyka architekt?
 • Jakie cechy powinna mieć łazienka idealna?
 • Jak funkcjonalnie zaprojektować małą łazienkę, a jak dużą? W jaki sposób stworzyć w domu własny salon kąpielowy?
 • Dobry design w łazience. Jakich rozwiązań oczekują klienci?

Nagranie ze spotkania obejrzeć można na platformie YouTube, pod poniższym linkiem:

Od 2020 roku OKK! design zorganizowało już 10 webinariów. Poniżej tematy niektórych z nich:

 • Jak projektować mieszkania pod wynajem?
 • Jak zaprojektować przytulne wnętrze? Trendy 2021
 • Jak zaprojektować pokój dla dziecka?
 • Loft od projektu do realizacji
 • Ekologia w architekturze wnętrz

Nagrania z prawie wszystkich spotkań dostępne są na YouTubie na oficjalnym kanale OKK!

OKK! design: Projektujemy kuchnię – kolejny webinar

Najbliższe spotkanie z cyklu OKK! design odbędzie się  14 maja o godzinie 13:00. Zgromadzeni eksperci podzielą się doświadczeniami i wiedzą na temat projektowania kuchni. Poruszone zostaną zagadnienia takie jak:

 • krótka opowieść o teorii projektowania kuchni,
 • zarządzanie przestrzenią,
 • zasady projektowania kuchni: jaką zabudowę wybrać i jakich materiałów użyć?
 • nowe technologie, czyli w co warto wyposażyć kuchnię?

Gościem specjalnym najbliższego webinarium będzie architekt Jacek Tryc, właściciel pracowni Jacek Tryc – wnętrza, absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka, który projektowaniem wnętrz zajmuje się już 20 lat. 

Więcej szczegółów odnośnie spotkania znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku. Udział w webinarium jest bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja. Dokonać jej możesz pod tym linkiem.

Webinaria OKK! design – jak dołączyć do spotkań online?

Udział w webinariach jest bezpłatny, przy każdym wymagana jest wcześniejsza rejestracja, której dokonać można pod linkiem podanym w poście z informacjami odnośnie aktualnego wydarzenia na Facebooku. Kolejne wydarzenia śledzić możesz na facebookowym profilu OKK design.

Źródła: OKKdesign.pl, Magazif.com, Architektura.Muratorplus.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sofa z funkcją spania. Jeden mebel, wiele funkcji
Sofa z funkcją spania. Jeden mebel, wiele funkcji
Meble, które łączą w sobie kilka funkcji, pozwalają zaoszczędzić miejsce bez utraty komfortu. Poznaj główne zalety mebli wielofunkcyjnych i urządź swoje mieszkanie z pomysłem!
“Polański, Horowitz. Hometown” otwiera 61. Krakowski Festiwal Filmowy
“Polański, Horowitz. Hometown” otwiera 61. Krakowski Festiwal Filmowy
Reżyser Roman Polański i fotograf Ryszard Horowitz spotykają się w filmie “Polański, Horowitz. Hometown”, by powspominać wspólnie spędzone dzieciństwo. Dzieło to zajęło zaszczytne miejsce na 61. Krakowskim Festiwalu Filmowym.
O czym pamiętać podczas montażu drzwi?
O czym pamiętać podczas montażu drzwi?
Szukasz dobrych i solidnych drzwi do domu? Podpowiadamy, na co zwracać uwagę przy ich wyborze oraz o czym nie można pod żadnym pozorem zapomnieć, kupując i montując drzwi.
Ostatnie wpisy