Targi GARDENIA – już w listopadzie!
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Targi GARDENIA – już w listopadzie!

Już na początku listopada 2021 roku odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla wszystkich miłośników świata roślin. Jeśli należysz do entuzjastów natury, ogrodów i kwiatów koniecznie nie przegap możliwości poznania światowych trendów ogrodnictwa. 

Gdzie i kiedy?

Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu i Ogrodnictwa Gardenia, odbędą się w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 14na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 4-6 listopada 2021. Tereny wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego (stacja Poznań Główny). Organizatorem wydarzenia jest Grupa MTP, która od lat tworzy targi w oparciu o wiodące trendy i potrzeby odbiorców. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie przebiegać pod hasłem „Woda w ogrodzie”. Organizatorzy zapewniają, że w tym roku entuzjaści świata ogrodów doświadczą nowej formuły spotkania, w której świetnie odnajdą się profesjonaliści, ale też osoby zajmujące się światem roślin hobbystycznie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak ocieplić dach?
Jak ocieplić dach?
Jesteś w trakcie budowy lub remontu domu? Dowiedz się, jak skutecznie ocieplić dach!
Płytki – sposób na unowocześnienie wnętrza
Płytki – sposób na unowocześnienie wnętrza
Szukasz unikalnego sposobu na odświeżenie starych ścian? Wyłóż je płytkami!
Jak efektywne zarządzanie kosztami wpływa na sukces projektu budowlanego?
Jak efektywne zarządzanie kosztami wpływa na sukces projektu budowlanego?
Dowiedz się, jak strategiczne zarządzanie finansami może znacząco przyczynić się do powodzenia Twojego projektu budowlanego. Zebraliśmy ekspertyzy i praktyczne porady dla profesjonalistów w tej branży.
Ostatnie wpisy