Roca One Day Design Challenge – słynny konkurs designu powraca w nowej odsłonie, poznaj szczegóły!
iNEWS
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Roca One Day Design Challenge – słynny konkurs designu powraca w nowej odsłonie, poznaj szczegóły!

Roca Corporación Empresarial to firma zajmująca się produkcją, a także marketingiem artykułów wykorzystywanych w przestrzeni łazienkowej. Autorski konkurs Roca One Day Design Challenge jest sposobem na wspieranie inicjatyw architektów i projektantów wnętrz. Co warto o nim wiedzieć?

Przedsiębiorstwo Roca Corporación Empresarial ma swoją siedzibę w Barcelonie i działa na ponad 170 rynkach, posiada 78 centrów produkcyjnych w 18 krajach i zatrudnia 24 000 osób. 

Szczegóły konkursu Roca One Day Design Challenge

Konkurs jest skierowany dla osób studiujących wzornictwo przemysłowe lub architekturę, ale także i do pozostałych zainteresowanych mających kompetencje w zakresie projektowania i wystroju wnętrz, związanych z przestrzenią łazienkową. Górna granica wiekowa to 30 lat.

Przed uczestnikami jest postawione wyzwanie dotyczące wykonania oryginalnych i innowacyjnych produktów pasujących do obszaru łazienkowego. Mają na to tylko jeden dzień. 

Całość odbyła się online 15 października. Zadanie zostało ogłoszone na stronie internetowej firmy oraz na kontach Roca One Day Design Challenge na Instagramie i Facebooku. Uczestnicy mieli czas od 9:30 do 17:00.

Zdj. główne: Markus Spiske/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przegląd modnych tekstyliów do domu
Przegląd modnych tekstyliów do domu
Urządzasz właśnie mieszkanie i zastanawiasz się, jak wykończyć je w modny i przytulny sposób? Oto nasz przegląd tekstylnych dodatków, które doskonale wpisują się w najgorętsze trendy wnętrzarskie.
Wielki powrót beżu do wnętrz
Wielki powrót beżu do wnętrz
Klasyka znów w modzie – beżowe aranżacje wracają na salony. Zobacz jak prezentują się odcienie beżu w propozycjach aranżacji salonu i innych pomieszczeń.
Targi GARDENIA – już w listopadzie!
Targi GARDENIA – już w listopadzie!
Jeśli jesteś entuzjastą świata roślin i ogrodów nie przegap targów Gardenia, które odbędą się w listopadzie. Sprawdź szczegóły w artykule.
Ostatnie wpisy