25 lat Geberit Polska – Geberit świętuje swoje okrągłe urodziny
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

25 lat Geberit Polska – Geberit świętuje swoje okrągłe urodziny

Geberit, lider europejskiego rynku produktów sanitarnych, obchodzi swoje 25. urodziny w Polsce! Z tej okazji przyjrzyjmy się działalności szwajcarskiej firmy. 

Geberit – europejski lider

Grupa Geberit swoją działalność prowadzi na całym świecie – w Polsce już od okrągłych 25. lat. Silna pozycja na rynkach w większości europejskich państw to znak rozpoznawczy firmy z branży produktów sanitarnych, która ma siedzibę w szwajcarskim miasteczku Rapperswil-Jona. Wyjątkowe korzyści w zakresie technologii sanitarnej i ceramiki łazienkowej – na to mogą liczyć klienci Geberit!

Geberit w liczbach

Wywodząca się ze Szwajcarii firma zatrudnia około 12 000 pracowników w około 50. krajach. Grupa Geberit to 29 zakładów produkcyjnych, spośród których 6 znajduje się za granicą. W 2019 r. firma uzyskała sprzedaż na poziomie 3,1 miliarda franków szwajcarskich, co robi wrażenie! Nieustanny rozwój to bez wątpienia cecha przedsiębiorstwa.

Geberit – twórca jakości życia!

Jak mówią o sobie przedstawiciele firmy, od kilkudziesięciu lat elementem tożsamości Geberit jest zrównoważony rozwój, który przynosi wiele korzyści. Zyskują na nim: środowisko, firma, klienci i partnerzy, ale także pracownicy i akcjonariusze. Przykładem są oszczędzające wodę produkty oraz nowatorskie rozwiązania logistyczne lub energooszczędne zakłady produkcyjne. Firma zwraca uwagę na odpowiedzialne szkolenia. Zrównoważone myślenie i działanie – w końcu to wpływa na aspekty codzienności każdego człowieka.

Geberit Polska

Grupa Geberit obejmuje zasięgiem w Polsce obszar działania całego kraju. Co ważne, sprzedaż produktów odbywa się wyłącznie poprzez zorganizowaną sieć dystrybutorów. Fachowy zespół doradców technicznych i handlowych, a także ogólnopolska sieć certyfikowanych przez firmę Geberit serwisantów – na to mogą liczyć klienci. 

Gdzie znaleźć polski oddział firmy? Umiejscowiony jest od 2001 r. w Warszawie, przy ul. Postępu 1. Stworzono tam nowoczesne centrum szkoleniowo-konferencyjne. Nie brakuje także działów: obsługi zamówień, marketingu, produktów oraz finansów.

Geberit Produkcja

Zakłady produkcyjne w Kole i we Włocławku – to tutaj tworzone są unikalne produkty proponowane przez Grupę Geberit. Są to najwyższej jakości wyroby, które wyróżniają się niepowtarzalnym stylem i nieocenioną funkcjonalnością w łazience. Dotyczy to zarówno łazienek prywatnych, jak i publicznych. Zakłady zatrudniają łącznie około 1 200 pracowników. 

Nowe perspektywy dla Twojej łazienki

Eksperci Geberit łączą wiedzę z zakresu techniki sanitarnej, wzornictwa oraz innowacyjną funkcjonalność, dzięki czemu otwierają nowe możliwości w zakresie planowania, projektowania oraz montażu łazienek.

Produkty Geberit to efekt utrzymywania idealnej równowagi między eleganckim wzornictwem a wyjątkową funkcjonalnością. Trzeba przyznać, że to wymarzone połączenie! Dodajmy do tego materiały najwyższej jakości i udowodnioną wielokrotnie trwałość. Specjaliści Geberit dbają o to, aby produkty proponowane przez firmę były także proste w użyciu oraz łatwe do czyszczenia. Maksymalny komfort użytkowania – właśnie o to chodzi! Wszystko to jest możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu.

Zdjęcie główne: Joey/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jan Strumiłło i jego spojrzenie na wnętrza
Jan Strumiłło i jego spojrzenie na wnętrza
Jan Strumiłło to jeden z najciekawszych współczesnych architektów polskich. Przyglądamy się jego projektom.
Nowy katalog Domoteki! Zobacz najmodniejsze propozycje
Nowy katalog Domoteki! Zobacz najmodniejsze propozycje
To prawdziwa interaktywna mapa inspiracji. Każdy pasjonat urządzania wnętrz musi zajrzeć do nowej odsłony Katalogu Produktowego Domoteki!
Czy można łączyć różne style we wnętrzach?
Czy można łączyć różne style we wnętrzach?
Aranżacja wnętrz to bez wątpienia genialny sposób na wyrażanie siebie. Dowiedz się wiec, jak ze smakiem połączyć kilka stylów, aby Twoje mieszkanie zyskało niepowtarzalny charakter.
Ostatnie wpisy