25 lat Geberit Polska – Geberit świętuje swoje okrągłe urodziny
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

25 lat Geberit Polska – Geberit świętuje swoje okrągłe urodziny

Geberit, lider europejskiego rynku produktów sanitarnych, obchodzi swoje 25. urodziny w Polsce! Z tej okazji przyjrzyjmy się działalności szwajcarskiej firmy. 

Geberit – europejski lider

Grupa Geberit swoją działalność prowadzi na całym świecie – w Polsce już od okrągłych 25. lat. Silna pozycja na rynkach w większości europejskich państw to znak rozpoznawczy firmy z branży produktów sanitarnych, która ma siedzibę w szwajcarskim miasteczku Rapperswil-Jona. Wyjątkowe korzyści w zakresie technologii sanitarnej i ceramiki łazienkowej – na to mogą liczyć klienci Geberit!

Geberit w liczbach

Wywodząca się ze Szwajcarii firma zatrudnia około 12 000 pracowników w około 50. krajach. Grupa Geberit to 29 zakładów produkcyjnych, spośród których 6 znajduje się za granicą. W 2019 r. firma uzyskała sprzedaż na poziomie 3,1 miliarda franków szwajcarskich, co robi wrażenie! Nieustanny rozwój to bez wątpienia cecha przedsiębiorstwa.

Geberit – twórca jakości życia!

Jak mówią o sobie przedstawiciele firmy, od kilkudziesięciu lat elementem tożsamości Geberit jest zrównoważony rozwój, który przynosi wiele korzyści. Zyskują na nim: środowisko, firma, klienci i partnerzy, ale także pracownicy i akcjonariusze. Przykładem są oszczędzające wodę produkty oraz nowatorskie rozwiązania logistyczne lub energooszczędne zakłady produkcyjne. Firma zwraca uwagę na odpowiedzialne szkolenia. Zrównoważone myślenie i działanie – w końcu to wpływa na aspekty codzienności każdego człowieka.

Geberit Polska

Grupa Geberit obejmuje zasięgiem w Polsce obszar działania całego kraju. Co ważne, sprzedaż produktów odbywa się wyłącznie poprzez zorganizowaną sieć dystrybutorów. Fachowy zespół doradców technicznych i handlowych, a także ogólnopolska sieć certyfikowanych przez firmę Geberit serwisantów – na to mogą liczyć klienci. 

Gdzie znaleźć polski oddział firmy? Umiejscowiony jest od 2001 r. w Warszawie, przy ul. Postępu 1. Stworzono tam nowoczesne centrum szkoleniowo-konferencyjne. Nie brakuje także działów: obsługi zamówień, marketingu, produktów oraz finansów.

Geberit Produkcja

Zakłady produkcyjne w Kole i we Włocławku – to tutaj tworzone są unikalne produkty proponowane przez Grupę Geberit. Są to najwyższej jakości wyroby, które wyróżniają się niepowtarzalnym stylem i nieocenioną funkcjonalnością w łazience. Dotyczy to zarówno łazienek prywatnych, jak i publicznych. Zakłady zatrudniają łącznie około 1 200 pracowników. 

Nowe perspektywy dla Twojej łazienki

Eksperci Geberit łączą wiedzę z zakresu techniki sanitarnej, wzornictwa oraz innowacyjną funkcjonalność, dzięki czemu otwierają nowe możliwości w zakresie planowania, projektowania oraz montażu łazienek.

Produkty Geberit to efekt utrzymywania idealnej równowagi między eleganckim wzornictwem a wyjątkową funkcjonalnością. Trzeba przyznać, że to wymarzone połączenie! Dodajmy do tego materiały najwyższej jakości i udowodnioną wielokrotnie trwałość. Specjaliści Geberit dbają o to, aby produkty proponowane przez firmę były także proste w użyciu oraz łatwe do czyszczenia. Maksymalny komfort użytkowania – właśnie o to chodzi! Wszystko to jest możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu.

Zdjęcie główne: Joey/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy Targi Meble Polska i Home Decor się odbędą w 2021?
Czy Targi Meble Polska i Home Decor się odbędą w 2021?
Jak będą wyglądać targi Meble Polska i Home Decor 2021? Czy pandemia uniemożliwi ich realizację? Dowiesz się w tym artykule.
Dysze napływowe – jak optymalnie je dobrać i zamontować w twoim basenie
Dysze napływowe – jak optymalnie je dobrać i zamontować w twoim basenie
Odkryj tajniki wyboru i instalacji dysz napływowych do basenu. Poradnik dla każdego posiadacza basenu, który chce uzyskać maksimum efektywności i komfortu.
Porcelana z Ćmielowa na wystawie w Berlinie
Porcelana z Ćmielowa na wystawie w Berlinie
Cudze chwalicie, swego nie znacie, czyli Porcelana z Ćmielowa na wystawie w Berlinie!
Ostatnie wpisy