Czym zaskoczy nas jesień i zima? Wydarzenia i eventy wnętrzarskie
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Czym zaskoczy nas jesień i zima? Wydarzenia i eventy wnętrzarskie

Jakie wydarzenia wnętrzarskie odbędą się w Polsce jesienią i zimą? Zobacz, na które z nich warto się wybrać, by obejrzeć ciekawe stoiska, zainspirować się oryginalnymi  rozwiązaniami i zdobyć cenną wiedzę.

Warsaw Home & Contract

Kiedy: 27–30.10.2021

Gdzie: Park Warsaw Expo Al.Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Biznesowe Targi Wnętrz to jedno z najważniejszych wydarzeń wnętrzarskich w Polsce. Jego ogromną zaletą jest otwartość na wszystkich odwiedzających: zarówno architektów, producentów i projektantów, jak i osoby, które chcą zaaranżować swoje mieszkanie, biuro czy restaurację.

W tym roku na targach zaprezentuje się ponad 380 wystawców z najróżniejszych kategorii, między innymi: kuchnie, dekoracje, akustyka, komponenty, meble. Oprócz tego uczestnicy mogą posłuchać ciekawych prelekcji oraz zobaczyć innowacyjne projekty. Na architektów i projektantów czekają zaś wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne.

Cena: w przedsprzedaży bilety kosztują 100 zł za sobotę i 159 zł za wejście w dniach 27–30 października.

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia

Kiedy: 04–06.11.2021

Gdzie: ul.Głogowska 14, Tereny Targowe MTP Poznań

Choć targi Gardenia skupiają się przede wszystkim na dodatkach, oświetleniu czy narzędziach i maszynach ogrodowych, miłośnicy wystroju wnętrz także znajdą na tym wydarzeniu coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę na stoiska z zakresu dekoracji okolicznościowych (Walentynki, Wielkanoc, Halloween) i artykułów Bożonarodzeniowych, gdzie można obejrzeć bombki, choinki, girlandy i inne ozdoby.

Cena: bilety dla publiczności kosztują 50 zł na dni 4–5 listopada i 20 zł na 6 listopada.

4 Design Days

Kiedy: 27–30.01.2022

Gdzie: plac Sławika i Antalla 1, Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice

Katowickie wydarzenie 4 Design Days to cztery dni przepełnione dyskusjami na temat architektury i designu, wnętrz mieszkaniowych, wzornictwa przemysłowego, tworzyw, technologii oraz innych tematów branżowych. Oprócz tego na Dniach otwartych uczestnicy mogą porozmawiać z projektantami, obejrzeć wystawy i stoiska.

Cena: zostanie ogłoszona później.

BUDMA 2022 – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Kiedy: 01–04.03.2022

Gdzie: ul.Głogowska 14, Tereny Targowe MTP Poznań

Na targach Budma 2022 miłośnicy wnętrzarstwa powinni skupić się głównie na wystawcach z obszaru systemów wykończeniowych i elementów dekoracyjnych, stoisk łazienkowych, szkła dekoracyjnego oraz akcesoriów. Liczne stoiska budowlane to zaś świetne miejsce do czerpania wiedzy i inspiracji z zakresu rozwiązań ekologicznych i nowoczesnych technologii.

Cena: w przedsprzedaży bilet jednorazowy kosztuje 33 zł, a wielokrotny 67 zł.

XXVIII Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów 2022

Kiedy: 05–06.03.2022

Gdzie: Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie

Targi w Drzonkowie podzielone są na dwie hale: jedna z nich została oddana do dyspozycji projektantów wnętrz, firm z branży budowlanej i dekoratorskiej, producentów budowlanych itp., druga zaś jest przeznaczona na ogrodnictwo – oczka wodne, kamienie ogrodowe, materiały roślinne, place zabaw, narzędzia. Wydarzeniu towarzyszą pokazy, prezentacje i konkursy.

Cena: 5 zł.

Zdjęcie główne: PhotoMIX-Company/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealny obrus lniany do twojego domu: porady i inspiracje
Jak wybrać idealny obrus lniany do twojego domu: porady i inspiracje
Odkryj sekrety wyboru idealnego obrusa lnianego, który doda uroku Twojemu domowi. Porady, inspiracje i wszystko, co musisz wiedzieć, aby podjąć najlepszą decyzję.
Na to czeka cały świat! Salone del Mobile Milano
Na to czeka cały świat! Salone del Mobile Milano
Największe święto designu i liderzy rynku, rewolucyjne technologie i materiały. Dziś możesz odwiedzić Salone del Mobile, bo kilka lat temu ktoś uwierzył w słuszność swoich marzeń.
Czym jest pożyczka bez BIK i czy warto z niej skorzystać?
Czym jest pożyczka bez BIK i czy warto z niej skorzystać?
BIK to skrót od Biura Informacji Kredytowej, w którym gromadzona i udostępniana jest historia kredytowa klientów banków. Pożyczka bez BIK jest więc niczym innym, jak pożyczką gotówkową, udzielaną klientowi bez sprawdzania jego historii kredytowej. Pożyczka tego typu jest atrakcyjną opcją dla osób, których dane BIK wskazują na negatywną historię zobowiązań. Z tego rozwiązania najczęściej korzystają osoby zadłużone, w przypadku których wzięcie kredytu w banku jest niemożliwe.
Ostatnie wpisy