Kolejna zmiana terminu Targów Budma. Zobacz kiedy się odbędą!
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Kolejna zmiana terminu Targów Budma. Zobacz kiedy się odbędą!

Jubileuszową, 30. edycję Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury w Poznaniu zakłócił rozwój pandemii koronawirusa. Dziś już wiadomo, że impreza została przełożona, a uczestnicy spotkają się w terminie 1–4 lutego 2022 roku.

Targi Budma – informacje

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury od trzech dekad goszczą w kompleksie poznańskich hal targowych i są jednym z najważniejszych, ale też największych wydarzeń dedykowanych branży budowlanej w Europie. W jednym miejscu spotykają się producenci, dystrybutorzy nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, przedstawiciele handlu, architekci,deweloperzy i inwestorzy, by dyskutować o trendach, które zmieniają oblicze rynku nieruchomości.

W ciągu czterech dni targów blisko 1000 firm z Polski i zagranicy prezentuje najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową, dzięki czemu uczestnicy mogą zapoznać się z rynkowymi premierami, nowymi produktami i usługami czy też skorzystać z merytorycznej wiedzy specjalistów, prezentowanej w trakcie prelekcji, prezentacji, konkursów oraz mistrzostw dedykowanych wykonawcom.

Atrakcji podczas tego wydarzenia będzie jak zwykle mnóstwo. Dyrektor targów BUDMA, Dariusz Muślewski, uchylił rąbka tajemnicy i poinformował, że dla architektów i projektantów przygotowywana jest kolejna odsłona Forum D&A z udziałem międzynarodowych, znamienitych gości. Z kolei o perspektywach budownictwa na najbliższe lata będzie dyskutowało grono doświadczonych biznesmenów i praktyków podczas dwudniowego Kongresu Budownictwa Polskiego. 

Równocześnie odbędą się także Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ, Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC oraz Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI. Dariusz Muślewski zapowiedział również, że wkrótce w social mediach BUDMY zaczną pojawiać się szczegółowe informacje na temat harmonogramu eventu, obfitującego w wiele niespodzianek, ale także oferty wystawców i innowacji w sektorze budowlanym, które pojawią się na targach.

Salony tematyczne 

O randze wydarzenia niech świadczy również fakt, że przybyli goście będą mogli zapoznać się z ekspozycją aż dziewięciu salonów tematycznych:

•    Salon Stolarki Budowlanej,

•    Salon Dachów, Akcesoriów i Sprzętu Dekarskiego,

•    Salon Ścian, Stropów i Posadzek,

•    Salon Systemów Wykończeniowych i Architektury Miejskiej,

•    Salon Narzędzi, Elementów Mocujących i Wyrobów Metalowych,

•    Salon Pomocniczego Sprzętu Budowlanego,

•    Salon Maszyn, Rusztowań, Szalunków i Wyposażenia Placu Budowy,

•    Salon Konstrukcji Stalowych i Gotowych Systemów Budowlanych,

•    Salon Ekotrendów i Energii w Budownictwie.

Dlaczego warto wybrać się na wydarzenie?

Renoma wydarzenia, obszerny zakres tematyczny, grono wybitnych specjalistów, udział branżowych potentatów, mnóstwo innowacyjnych rozwiązań oraz atrakcyjny harmonogram to tylko niektóre z powodów, dla których trzeba pojawić się na targach BUDMA w 2022 roku. Mury Międzynarodowych Targów Poznańskich od trzech dekad pozwalają rozpowszechniać budowlane know-how, zmieniając i modernizując tę niezwykle istotną gałąź polskiego sektora gospodarki. Warto już dziś zarezerwować czas od 1 do 4 lutego, by wspólnie z innymi członkami branży wziąć udział w tym niezwykle interesującym wydarzeniu.

(fot. pixabay.com)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*