Kolejna zmiana terminu Targów Budma. Zobacz kiedy się odbędą!
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Kolejna zmiana terminu Targów Budma. Zobacz kiedy się odbędą!

Jubileuszową, 30. edycję Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury w Poznaniu zakłócił rozwój pandemii koronawirusa. Dziś już wiadomo, że impreza została przełożona, a uczestnicy spotkają się w terminie 1–4 lutego 2022 roku.

Targi Budma – informacje

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury od trzech dekad goszczą w kompleksie poznańskich hal targowych i są jednym z najważniejszych, ale też największych wydarzeń dedykowanych branży budowlanej w Europie. W jednym miejscu spotykają się producenci, dystrybutorzy nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, przedstawiciele handlu, architekci,deweloperzy i inwestorzy, by dyskutować o trendach, które zmieniają oblicze rynku nieruchomości.

W ciągu czterech dni targów blisko 1000 firm z Polski i zagranicy prezentuje najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową, dzięki czemu uczestnicy mogą zapoznać się z rynkowymi premierami, nowymi produktami i usługami czy też skorzystać z merytorycznej wiedzy specjalistów, prezentowanej w trakcie prelekcji, prezentacji, konkursów oraz mistrzostw dedykowanych wykonawcom.

Atrakcji podczas tego wydarzenia będzie jak zwykle mnóstwo. Dyrektor targów BUDMA, Dariusz Muślewski, uchylił rąbka tajemnicy i poinformował, że dla architektów i projektantów przygotowywana jest kolejna odsłona Forum D&A z udziałem międzynarodowych, znamienitych gości. Z kolei o perspektywach budownictwa na najbliższe lata będzie dyskutowało grono doświadczonych biznesmenów i praktyków podczas dwudniowego Kongresu Budownictwa Polskiego. 

Równocześnie odbędą się także Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ, Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC oraz Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI. Dariusz Muślewski zapowiedział również, że wkrótce w social mediach BUDMY zaczną pojawiać się szczegółowe informacje na temat harmonogramu eventu, obfitującego w wiele niespodzianek, ale także oferty wystawców i innowacji w sektorze budowlanym, które pojawią się na targach.

Salony tematyczne 

O randze wydarzenia niech świadczy również fakt, że przybyli goście będą mogli zapoznać się z ekspozycją aż dziewięciu salonów tematycznych:

•    Salon Stolarki Budowlanej,

•    Salon Dachów, Akcesoriów i Sprzętu Dekarskiego,

•    Salon Ścian, Stropów i Posadzek,

•    Salon Systemów Wykończeniowych i Architektury Miejskiej,

•    Salon Narzędzi, Elementów Mocujących i Wyrobów Metalowych,

•    Salon Pomocniczego Sprzętu Budowlanego,

•    Salon Maszyn, Rusztowań, Szalunków i Wyposażenia Placu Budowy,

•    Salon Konstrukcji Stalowych i Gotowych Systemów Budowlanych,

•    Salon Ekotrendów i Energii w Budownictwie.

Dlaczego warto wybrać się na wydarzenie?

Renoma wydarzenia, obszerny zakres tematyczny, grono wybitnych specjalistów, udział branżowych potentatów, mnóstwo innowacyjnych rozwiązań oraz atrakcyjny harmonogram to tylko niektóre z powodów, dla których trzeba pojawić się na targach BUDMA w 2022 roku. Mury Międzynarodowych Targów Poznańskich od trzech dekad pozwalają rozpowszechniać budowlane know-how, zmieniając i modernizując tę niezwykle istotną gałąź polskiego sektora gospodarki. Warto już dziś zarezerwować czas od 1 do 4 lutego, by wspólnie z innymi członkami branży wziąć udział w tym niezwykle interesującym wydarzeniu.

(fot. pixabay.com)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Krzesła lekkie jak piórko – od Oskara Zięty
Krzesła lekkie jak piórko – od Oskara Zięty
Interesują Cię designerskie meble? Poznaj projekt Oskara Zięty i dowiedz się, jak wygląda najlżejsze krzesło świata!
Jak wprowadzić harmonię do wnętrz domu opieki?
Jak wprowadzić harmonię do wnętrz domu opieki?
Wprowadzenie harmonii do wnętrz domu opieki to kluczowy element, który wpływa na samopoczucie oraz zdrowie jego mieszkańców.
Targi Książki Online. Nowa formuła wydarzenia
Targi Książki Online. Nowa formuła wydarzenia
Jeśli kochasz książki i nie wyobrażasz sobie bez nich życia, weź udział w Targach Książki Online! Sprawdź, jak wyglądają w tym roku.
Ostatnie wpisy