Targi Rzeczy Ładnych — zbliża się kolejna edycja!
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Targi Rzeczy Ładnych — zbliża się kolejna edycja!

Targi Rzeczy Ładnych miały swoją pierwszą edycję w 2013 roku i od tamtego czasu projekt nieustannie się rozwija. Tej jesieni odbędą się dwie imprezy — dowiedz się kiedy i gdzie, by ich nie przegapić!

Targi Rzeczy Ładnych — daj się oczarować przedmiotom!

Targi Rzeczy Ładnych to święto polskiego designu. Ich organizatorzy stawiają sobie za cel pokazanie odwiedzającym produktów, które są najciekawsze i najnowsze, a przy tym dostępne dla szerokiej publiczności. Co ważne, Targi Rzeczy Ładnych to przestrzeń do pokazania swoich produktów przez polskich twórców. Chętni mogą uczestniczyć w warsztatach i panelach dyskusyjnych, które są poświęcone polskiemu wzornictwu i szeroko rozumianemu projektowaniu.

Targi Rzeczy Ładnych to dwudniowa impreza, która odbywa się 3 razy w roku. Podczas każdej edycji można znaleźć między innymi ciekawe meble, lampy, ceramikę, tkaniny i grafikę. Wszystkie prezentowane produkty są unikalne, a przy tym funkcjonalne i wykonane z pasją. Na Targach Rzeczy Ładnych organizatorzy przewidują też zawsze strefę dla dzieci i ich rodziców, gdzie można znaleźć niebanalne zabawki edukacyjne, książki i wyposażenie do pokoju dziecięcego (np. meble i akcesoria).

Targi Rzeczy Ładnych w ciągu 9 lat swojej działalności mocno się rozwinęły. O ich sukcesie mówią najlepiej liczby:

  • 18 edycji targów,
  • 7,5 tys. zgłoszeń marek do udziału w targach,
  • 200 tys. odwiedzających.

Brzmi imponująco, prawda? 

Targi Rzeczy Ładnych — gdzie się odbywają?

Targi Rzeczy Ładnych w 2022 roku odbywają się w dwóch miastach. Imprezę będzie gościć Warszawa i Wrocław. Edycja warszawska Targów Rzeczy Ładnych będzie miała miejsce po raz kolejny w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Co ciekawe, tegoroczna jesienna edycja Targów Rzeczy Ładnych w Warszawie jest połączona z TRŁ PRINT!, podczas którego można zobaczyć i kupić najlepsze polskie plakaty i ilustracje.

Z kolei edycja wrocławska odbędzie się na Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1.

Kiedy odbędzie się kolejna edycja Targów Rzeczy Ładnych?

Jeśli chcesz wybrać się na Targi Rzeczy Ładnych, to mamy dla Ciebie doskonałą informację. W 2022 roku odbędą się jeszcze dwie edycje tego wydarzenia. W pierwszy weekend września (3-4 września 2022 r.) odbędą się targi w Warszawie w EXPO XXI. Przestrzeń wystawiennicza będzie dostępna dla odwiedzających w godzinach 11–19.

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu odbędą się z kolei w pierwszy weekend października (1–2 października 2022 r.) na Hali Stulecia. 

Trzeba przyznać, że tak ułożony terminarz Targów Rzeczy Ładnych daje wiele możliwości. Warto zarezerwować w swoim kalendarzu jeden z tych weekendów, by zobaczyć szeroką i różnorodną ofertę wystawców.

Targirzeczyladnych.pl — portal pełen pięknych rzeczy

Dla wszystkich osób, którym nie pasują terminy najbliższych edycji targów lub ich lokalizacje, mamy doskonałą wiadomość! Teraz możesz przeglądać i kupować piękne produkty w dowolnym czasie! Targirzeczyladnych.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz 3,5 tys. produktów zaprojektowanych przez polskich designerów.Większość z produktów dostępnych na www.targirzeczyladnych.pl została wytworzona ręcznie. Wszystkie są niepowtarzalne i pochodzą z limitowanych edycji. Znajdziesz tu nie tylko meble czy ceramikę, ale też lampy, plakaty, tekstylia i zabawki! To doskonałe miejsce do znalezienia niebanalnego prezentu dla bliskiej osoby. Zajrzyj tu koniecznie!

Zdj. główne: TheoRivierenlaan/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne krzesła i ławki do poczekalni – poradnik dla placówek medycznych
Jak wybrać idealne krzesła i ławki do poczekalni – poradnik dla placówek medycznych
Poradnik, który pomoże Ci dobrze wyposażyć poczekalnię w Twojej placówce medycznej - od wyboru odpowiednich krzeseł, po praktyczne ławki.
Nowy katalog Domoteki! Zobacz najmodniejsze propozycje
Nowy katalog Domoteki! Zobacz najmodniejsze propozycje
To prawdziwa interaktywna mapa inspiracji. Każdy pasjonat urządzania wnętrz musi zajrzeć do nowej odsłony Katalogu Produktowego Domoteki!
Kinkiety zewnętrzne, czyli jak stylowo oświetlić budynek na zewnątrz
Kinkiety zewnętrzne, czyli jak stylowo oświetlić budynek na zewnątrz
Zastanawiasz się, które oświetlenie będzie idealne do Twojego domu? Sprawdź nasze propozycje!
Ostatnie wpisy