Plan targów wnętrzarskich na jesień i zimę – sprawdź, gdzie koniecznie musisz się pojawić!
TARGI I EVENTY
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Plan targów wnętrzarskich na jesień i zimę – sprawdź, gdzie koniecznie musisz się pojawić!

Targi wnętrzarskie to doskonałe wydarzenie nie tylko dla osób z branży, ale także dla wszystkich fanów dobrego designu i wyjątkowego stylu. Szukasz inspiracji na aranżacje swojego nowego mieszkania? A może jesteś architektem wnętrz i chcesz pokazać swoje projekty szerszej publice? Sprawdź, na jakich targach wnętrzarskich koniecznie musisz się pojawić w najbliższych miesiącach!

Targi wnętrzarskie – dla kogo? 

Tragi wnętrz to bez wątpienia ważne wydarzenie szczególnie dla ludzi z branży. Na targach obecni są zazwyczaj przedstawiciele branży wnętrzarskiej, czyli architekci, producenci, projektanci, dystrybutorzy oraz wszyscy ci, którzy zajmują się aranżacją wnętrz. Targi są bowiem idealną przestrzenią do zdobywania kontaktów zawodowych i nawiązywania współprac. Nie oznacza to jednak, że nie ma na nich miejsca dla klientów indywidualnych lub osób szukających inspiracji. Podczas targów będziesz mieć okazję zobaczyć wyjątkowe projekty w okazyjnych cenach oraz zdobyć solidną dawkę wiedzy na temat aranżacji. Na jakie targi warto się więc udać tej jesieni?

Warsaw Home Autumn Edition

Warsaw Home Autumn Edition to wyjątkowe wydarzenie dla wystawców z całego świata. Jest to doskonała platforma biznesowa do nawiązywania międzynarodowych kontaktów, dlatego też na wydarzenie z pewnością czekają wszystkie osoby z branży. Podczas targów zobaczysz przede wszystkim meble, dodatki i elementy wykończenia wnętrz, a całość będzie podzielona na cztery strefy tematyczne – Warsaw Home Furniture, Warsaw Home Textile, Warsaw Home Kitchen, Warsaw Home Light. Wśród kategorii wystawienniczych wymienić należy: meble, w tym meble kuchenne czy łazienkowe, tekstylia, dekoracje, elementy oświetleniowe, armaturę łazienkową, podłogi, drzwi, kominki, pokrycia ścienne i sprzęty AGD. Event będzie trwał od 28 września do 1 października 2022 w Ptak Warsaw Expo.

Targi Dobry Design Jesień

Wartym uwagi wydarzeniem są z pewnością Targi Dobry Design odbywające się cyklicznie w samym sercu Wrocławia. Tegoroczna jesienna edycja zaplanowana jest na 16 października. Czego można się spodziewać podczas targów? Przede wszystkim solidnej dawki rękodzieła, a w tym ceramiki, tekstyliów, a także dodatków takich jak szkło, akcesoria, dekoracje, plakaty i ilustracje, oświetlenie, meble vintage, rośliny. Targi odbędą się na Wyspie Słodowej w budynku Concordia Design.

Targi LUBDOM

Kolejnym wydarzeniem, które zainteresuje wszystkich z branży wnętrzarskiej, są z pewnością targi LUBDOM. Jest to event skierowany przede wszystkim do branży budownictwa, jednak coś dla siebie znajdą także przedstawiciele architektury, aranżacji wnętrz, a także aranżacji ogrodów. Impreza odbędzie się w dniach 14–16 października w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Targi Lublin. W tych dniach obejrzeć będzie można stoiska z meblami i wyposażeniem wnętrz, sztuką i rękodziełem oraz oświetleniem, a także dowiedzieć się czegoś więcej na temat wykończenia wnętrz od strony techniczno-budowlanej. 

Zdj. główne: İltun Huseynli/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Oczyszczacz powietrza z jonizatorem – działanie, zalety
Oczyszczacz powietrza z jonizatorem – działanie, zalety
Zmiany zachodzące w środowisku nie pozostają bez wpływu na nasze życie. Coraz większa liczba zanieczyszczeń powietrza ma bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie, codzienne funkcjonowanie, a nawet zdrowie.
Jakie lampy zamontować na suficie?
Jakie lampy zamontować na suficie?
Lampy sufitowe to najczęściej wybierany rodzaj oświetlenia w domach na całym świecie. Zobacz, jakie modele lamp najlepiej sprawdzą się w Twoim domu i jak wybrać dobrą lampę sufitową.
10 najbardziej niezwykłych projektów domów na świecie
10 najbardziej niezwykłych projektów domów na świecie
Zobacz, jak wygląda 10 najbardziej niezwykłych domów na świecie!
Ostatnie wpisy