Targi HOME DECOR przełożone na maj 2021
SZTUKA I KULTURA
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Targi HOME DECOR przełożone na maj 2021

Targi HOME DECOR 2021, które miały odbyć się w lutym tego roku w związku z sytuacją epidemiologiczną zostały decyzją Międzynarodowych Targów Poznańskich przeniesione na maj. Decyzja ta była podyktowana dobrem zarówno uczestników i wystawców.

To już maj!

Impreza przeniesiona została na ostatni tydzień maja i odbywać się będzie w dniach 24-28.05.2021. Termin ten został przez organizatorów oraz wystawców uznany za optymalny. Niestety w związku z wciąż panującą pandemią COVID-19 tegoroczna edycja zmieniła odrobinę swoja formę. W tym roku Targi HOME DECOR przybierają formę Biznesowego Spotkania Online Branży Meblarskiej i Wyposażenia Wnętrz. Będzie to edycja specjalna

Co zobaczymy na targach?

Targi to jak zwykle ogrom możliwości dla całej branży wnętrzarskiej. To możliwość zapoznania się z najnowszymi kolekcjami i trendami przodującymi w oświetleniu, tekstyliach, ceramice, szkle czy meblach, których w głównej mierze dotyczy wiosenna edycja. To wydarzenie skierowane w szczególności projektantów, kooperatorów branży meblowej, dystrybutorów i kupców. W planie m.in. interesujące webinaria i wykłady dotyczące importu mebli z Polski, spotkania biznesowe i specjalna przestrzeń do nawiązywania kontaktów biznesowych, które właśnie w tym trudnym czasie są bardzo ważne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni dozownik do mydła do toalety publicznej?
Jak wybrać odpowiedni dozownik do mydła do toalety publicznej?
Wybierz idealny dozownik do mydła dla toalety publicznej. Dowiedz się, na co zwracać uwagę, jakie są rodzaje dozowników i jakie rozwiązania są najbardziej higieniczne.
Murale Gdańsk. Zobacz najwspanialsze murale Gdańska
Murale Gdańsk. Zobacz najwspanialsze murale Gdańska
Najpiękniejsze murale w Polsce? Znajdziesz je w Gdańsku, a dokładniej podczas spaceru po dzielnicy Zaspa. Sprawdź, co możesz tam zobaczyć oraz jak zwiedzać!
Sztukateria elewacyjna: Jak zwiększyć atrakcyjność swojego domu?
Sztukateria elewacyjna: Jak zwiększyć atrakcyjność swojego domu?
W tym artykule dowiesz się, jak wykorzystać sztukaterię elewacyjną, aby zwiększyć atrakcyjność swojego domu.
Ostatnie wpisy