Targi HOME DECOR przełożone na maj 2021
SZTUKA I KULTURA
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Targi HOME DECOR przełożone na maj 2021

Targi HOME DECOR 2021, które miały odbyć się w lutym tego roku w związku z sytuacją epidemiologiczną zostały decyzją Międzynarodowych Targów Poznańskich przeniesione na maj. Decyzja ta była podyktowana dobrem zarówno uczestników i wystawców.

To już maj!

Impreza przeniesiona została na ostatni tydzień maja i odbywać się będzie w dniach 24-28.05.2021. Termin ten został przez organizatorów oraz wystawców uznany za optymalny. Niestety w związku z wciąż panującą pandemią COVID-19 tegoroczna edycja zmieniła odrobinę swoja formę. W tym roku Targi HOME DECOR przybierają formę Biznesowego Spotkania Online Branży Meblarskiej i Wyposażenia Wnętrz. Będzie to edycja specjalna

Co zobaczymy na targach?

Targi to jak zwykle ogrom możliwości dla całej branży wnętrzarskiej. To możliwość zapoznania się z najnowszymi kolekcjami i trendami przodującymi w oświetleniu, tekstyliach, ceramice, szkle czy meblach, których w głównej mierze dotyczy wiosenna edycja. To wydarzenie skierowane w szczególności projektantów, kooperatorów branży meblowej, dystrybutorów i kupców. W planie m.in. interesujące webinaria i wykłady dotyczące importu mebli z Polski, spotkania biznesowe i specjalna przestrzeń do nawiązywania kontaktów biznesowych, które właśnie w tym trudnym czasie są bardzo ważne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak roślinami ozdobić dom?
Jak roślinami ozdobić dom?
Rośliny są dla domu duszą i nie może ich zabraknąć w żadnym wnętrzu. Sprawdź, jakie gatunki najlepiej sprawdzą się dla domów w różnych stylach i wypełnij pokoje zielonymi dekoracjami.
Szwecja praca w branży hotelarsko – gastronomicznej. Wszystko co musisz wiedzieć!
Szwecja praca w branży hotelarsko – gastronomicznej. Wszystko co musisz wiedzieć!
Sprawdź dostępne możliwości przekonaj się, że praca w Szwecji może być doskonałym wyborem!
Zlew podwieszany – praktyczne rozwiązanie dla Twojej kuchni
Zlew podwieszany – praktyczne rozwiązanie dla Twojej kuchni
Zlew podwieszany - nowoczesny design, oszczędność miejsca i łatwość utrzymania czystości. Odkryj zalety, które odmienią twoją kuchnię!
Ostatnie wpisy