Targi HOME DECOR przełożone na maj 2021
SZTUKA I KULTURA
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Targi HOME DECOR przełożone na maj 2021

Targi HOME DECOR 2021, które miały odbyć się w lutym tego roku w związku z sytuacją epidemiologiczną zostały decyzją Międzynarodowych Targów Poznańskich przeniesione na maj. Decyzja ta była podyktowana dobrem zarówno uczestników i wystawców.

To już maj!

Impreza przeniesiona została na ostatni tydzień maja i odbywać się będzie w dniach 24-28.05.2021. Termin ten został przez organizatorów oraz wystawców uznany za optymalny. Niestety w związku z wciąż panującą pandemią COVID-19 tegoroczna edycja zmieniła odrobinę swoja formę. W tym roku Targi HOME DECOR przybierają formę Biznesowego Spotkania Online Branży Meblarskiej i Wyposażenia Wnętrz. Będzie to edycja specjalna

Co zobaczymy na targach?

Targi to jak zwykle ogrom możliwości dla całej branży wnętrzarskiej. To możliwość zapoznania się z najnowszymi kolekcjami i trendami przodującymi w oświetleniu, tekstyliach, ceramice, szkle czy meblach, których w głównej mierze dotyczy wiosenna edycja. To wydarzenie skierowane w szczególności projektantów, kooperatorów branży meblowej, dystrybutorów i kupców. W planie m.in. interesujące webinaria i wykłady dotyczące importu mebli z Polski, spotkania biznesowe i specjalna przestrzeń do nawiązywania kontaktów biznesowych, które właśnie w tym trudnym czasie są bardzo ważne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak skutecznie wykorzystać pośrednictwo w obrocie nieruchomościami: poradnik dla kupujących i sprzedających
Jak skutecznie wykorzystać pośrednictwo w obrocie nieruchomościami: poradnik dla kupujących i sprzedających
Odkryj tajniki pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i dowiedz się, jak skutecznie przeprowadzić proces kupna lub sprzedaży nieruchomości. Praktyczne porady i wytyczne dla obu stron transakcji.
Mieszkanie w kolorach Black&White
Mieszkanie w kolorach Black&White
Mieszkanie w kolorach black&white. Zobacz przykłady aranżacji wnętrz w bieli i czerni. Zainspiruj się i przeprowadź remont generalny!
Jak wybrać odpowiednie szambo betonowe do swojej posesji?
Jak wybrać odpowiednie szambo betonowe do swojej posesji?
Zrozum jak dobrze zaplanować wybór szamba betonowego. Dowiedz się, które aspekty są kluczowe i jakie kryteria są decydujące, aby spełniało wszystkie Twoje potrzeby.
Ostatnie wpisy