Start konkursu „AXOR. Luksus nie wymaga przestrzeni” 5 lipca
iNEWS
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Start konkursu „AXOR. Luksus nie wymaga przestrzeni” 5 lipca

Projektowanie przestrzeni, nie jest prostym zadaniem. Doskonale wiedzą o tym architekci i projektanci. Jednak nikt nie potrafi poradzić sobie z tym trudnym wyzwaniem jak oni. I to właśnie do nich skierowany jest konkurs „AXOR. Luksus nie wymaga przestrzeni”.

Zadanie konkursowe

Tematem konkursu od firmy AXOR jest zaprojektowanie wnętrza łazienki z wykorzystaniem chociaż jednego produktu z serii AXOR One (armatura, panele prysznicowe, moduły termostatyczne). Ogromną zaletą tej serii jest minimalizm i oszczędność, a także innowacyjność, dzięki którym doskonale komponować się będą niemal w każdej aranżacji, zapewniając optymalne użytkowanie. W projekcie muszą zostać zawarte strefy: umywalki, WC, wanny/prysznica, oświetlenie, a także miejsce do przechowywania. Do konkursu można zgłosić zrealizowany już projekt, pod warunkiem, że nie brał on udziału w innym konkursie. Projektanci mogą zgłaszać się indywidualnie lub w maksymalnie 3-osobowych zespołach. Pod uwagę brana będzie pomysłowość, estetyka, funkcjonalność oraz kreatywność. Prace można wysyłać do 12 listopada 2021 roku. Na laureatów czeka pula nagród o wysokości ponad 30 tysięcy zł. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pompa ciepła do basenu – zalety tej formy ogrzewania
Pompa ciepła do basenu – zalety tej formy ogrzewania
Istnieje wiele różnych metod ogrzewania basenu, ale jedną z najbardziej efektywnych i ekonomicznych jest pompa ciepła.
Jak roślinami ozdobić dom?
Jak roślinami ozdobić dom?
Rośliny są dla domu duszą i nie może ich zabraknąć w żadnym wnętrzu. Sprawdź, jakie gatunki najlepiej sprawdzą się dla domów w różnych stylach i wypełnij pokoje zielonymi dekoracjami.
Nowy projekt otoczenia katedry Notre Dame w Paryżu!
Nowy projekt otoczenia katedry Notre Dame w Paryżu!
Wybrano projekt przebudowy otoczenia katedry Notre Dame. Duże zmiany, które szykują się na dziedzińcu katedry, to między innymi efekt zmian klimatycznych. Sprawdź, co się zmieni.
Ostatnie wpisy