Start konkursu „AXOR. Luksus nie wymaga przestrzeni” 5 lipca
iNEWS
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Start konkursu „AXOR. Luksus nie wymaga przestrzeni” 5 lipca

Projektowanie przestrzeni, nie jest prostym zadaniem. Doskonale wiedzą o tym architekci i projektanci. Jednak nikt nie potrafi poradzić sobie z tym trudnym wyzwaniem jak oni. I to właśnie do nich skierowany jest konkurs „AXOR. Luksus nie wymaga przestrzeni”.

Zadanie konkursowe

Tematem konkursu od firmy AXOR jest zaprojektowanie wnętrza łazienki z wykorzystaniem chociaż jednego produktu z serii AXOR One (armatura, panele prysznicowe, moduły termostatyczne). Ogromną zaletą tej serii jest minimalizm i oszczędność, a także innowacyjność, dzięki którym doskonale komponować się będą niemal w każdej aranżacji, zapewniając optymalne użytkowanie. W projekcie muszą zostać zawarte strefy: umywalki, WC, wanny/prysznica, oświetlenie, a także miejsce do przechowywania. Do konkursu można zgłosić zrealizowany już projekt, pod warunkiem, że nie brał on udziału w innym konkursie. Projektanci mogą zgłaszać się indywidualnie lub w maksymalnie 3-osobowych zespołach. Pod uwagę brana będzie pomysłowość, estetyka, funkcjonalność oraz kreatywność. Prace można wysyłać do 12 listopada 2021 roku. Na laureatów czeka pula nagród o wysokości ponad 30 tysięcy zł. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Praktyczna i elegancka łazienka
Praktyczna i elegancka łazienka
Przeczytaj, jak zaprojektować łazienkę, aby maksymalnie wykorzystać potencjał przestrzeni i stworzyć spójna aranżację.
Jak wybrać idealną mozaikę do swojej łazienki?
Jak wybrać idealną mozaikę do swojej łazienki?
Poznaj kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę podczas wyboru mozaiki do swojej łazienki. Zrozumieć styl, materiał i kolor, który najlepiej pasuje do twojego wnętrza.
4 Design Days 2023 – czego możemy się spodziewać?
4 Design Days 2023 – czego możemy się spodziewać?
Czego możemy spodziewać się po przyszłorocznej odsłonie wydarzenia?
Ostatnie wpisy