Rozstrzygnięcie konkursu „ASP-iruj, kreuj, koloruj”
iNEWS
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Rozstrzygnięcie konkursu „ASP-iruj, kreuj, koloruj”

Rozstrzygnięcie III-ciej już edycji konkursu Radaway dedykowanego studentom wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi już za nami! W tym roku jury miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie z ponad 60 prac nadesłanych były wspaniałe. Kto został laureatem?

Laureaci konkursy „ASP-iruj, kreuj, koloruj”

W tym roku uczestnicy mieli za zadanie stworzenie projektu nadruku na szkle, a wraz z nim projekt łazienki, w której będzie mogła zostać umieszczona kabina prysznicowa z tym właśnie motywem. Jury postanowiło wyróżnić 4 autorów prac, które wyróżniały się starannością, precyzja oraz oryginalnością. Miejsce pierwsze zajął Łukasz Gałach z pracą zatytułowaną „Scissor”. Miejsce drugie przypadło Natalii Żurawskiej i jej „Jungle”. Z trzeciej lokaty cieszyli się ex aequo Julia Bartczak za projekt „Ikoi” i po raz kolejny Łukasz Gałach za motyw „Spark”. Zwycięskie projekty wejdą na stałe do oferty marki Radaway. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Systemy, które warto zainstalować w smart domu
Systemy, które warto zainstalować w smart domu
Idea smart domu jest dla Ciebie pociągająca, jednak nie wiesz, na jakie sprzęty się zdecydować? Podpowiadamy, które rozwiązania technologiczne warto zainstalować w swoich czterech ścianach.
Jak usprawnić porządki w domu?
Jak usprawnić porządki w domu?
Zorganizuj swoje życie i ciesz się schludnym domem! Odkryj praktyczne wskazówki, które pomogą Ci usprawnić porządki w domu.
Praca budowa Niemcy – gdzie szukać wiarygodnych ofert?
Praca budowa Niemcy – gdzie szukać wiarygodnych ofert?
Znalezienie pracy w Niemczech wcale nie musi być tak trudne, jak się wydaje. W poniższym artykule znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące […]
Ostatnie wpisy