Rozstrzygnięcie konkursu „ASP-iruj, kreuj, koloruj”
iNEWS
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Rozstrzygnięcie konkursu „ASP-iruj, kreuj, koloruj”

Rozstrzygnięcie III-ciej już edycji konkursu Radaway dedykowanego studentom wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi już za nami! W tym roku jury miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie z ponad 60 prac nadesłanych były wspaniałe. Kto został laureatem?

Laureaci konkursy „ASP-iruj, kreuj, koloruj”

W tym roku uczestnicy mieli za zadanie stworzenie projektu nadruku na szkle, a wraz z nim projekt łazienki, w której będzie mogła zostać umieszczona kabina prysznicowa z tym właśnie motywem. Jury postanowiło wyróżnić 4 autorów prac, które wyróżniały się starannością, precyzja oraz oryginalnością. Miejsce pierwsze zajął Łukasz Gałach z pracą zatytułowaną „Scissor”. Miejsce drugie przypadło Natalii Żurawskiej i jej „Jungle”. Z trzeciej lokaty cieszyli się ex aequo Julia Bartczak za projekt „Ikoi” i po raz kolejny Łukasz Gałach za motyw „Spark”. Zwycięskie projekty wejdą na stałe do oferty marki Radaway. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak urządzić biuro w domu?
Jak urządzić biuro w domu?
Chcesz stworzyć swój domowy gabinet? Zobacz, jak możesz go urządzić.
Czym jest pożyczka bez BIK i czy warto z niej skorzystać?
Czym jest pożyczka bez BIK i czy warto z niej skorzystać?
BIK to skrót od Biura Informacji Kredytowej, w którym gromadzona i udostępniana jest historia kredytowa klientów banków. Pożyczka bez BIK jest więc niczym innym, jak pożyczką gotówkową, udzielaną klientowi bez sprawdzania jego historii kredytowej. Pożyczka tego typu jest atrakcyjną opcją dla osób, których dane BIK wskazują na negatywną historię zobowiązań. Z tego rozwiązania najczęściej korzystają osoby zadłużone, w przypadku których wzięcie kredytu w banku jest niemożliwe.
Jak prawidłowo przygotować grunt pod otoczaki ogrodowe – praktyczne porady
Jak prawidłowo przygotować grunt pod otoczaki ogrodowe – praktyczne porady
Poznaj skuteczne metody przygotowywania gruntu pod otoczaki w ogrodzie. Zrozumiesz, jakie materiały wybrać i jakie kroki podjąć, aby stworzyć idealną powierzchnię.
Ostatnie wpisy