Targi Rzeczy Ładnych — designerskie produkty dostępne 24/7
WNĘTRZE I OGRÓD
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Targi Rzeczy Ładnych — designerskie produkty dostępne 24/7

O Targach Rzeczy Ładnych jest głośno już od jakiegoś czasu. Wcześniej była to cykliczna impreza organizowana w Warszawie i zrzeszająca miłośników dobrego, polskiego dizajnu. A teraz?

Targi Rzeczy Ładnych — online!

Obecnie każdy może zapoznać się z namiastką Targów, nie wychodząc z domu. Wszystkie osoby interesujące się nowinkami w świecie dizajnu z pewnością docenią portal targirzeczyladnych.pl, na którym znaleźć już można ponad 3500 wyselekcjonowanych propozycji od najlepszych polskich projektantów.

Co można tu znaleźć?

Na portalu znajduje się szeroki wybór: 

  • polskich mebli;
  • lamp i oświetlenia;
  • zabawek; 
  • plakatów;
  • ceramiki;
  • tekstyliów i wiele innych rzeczy, które pomogą Ci wprowadzić niepowtarzalną atmosferę do Twoich wnętrz.

Twórcom zależało na stworzeniu miejsca pełnego w unikatowe egzemplarze, cieszące oko. W większości są to rzeczy tworzone ręcznie, w krótkich seriach bądź kolekcjach limitowanych, do których tworzenia wybierane są najwyższej jakości materiały.

Jeśli marzysz o urządzeniu wnętrz w nowoczesnym stylu z nutką polskiego dizajnu oraz zależy Ci na rzeczach, które zostaną z Tobą na długie lata, to koniecznie zajrzyj na Targi Rzeczy Ładnych!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Praktyczny poradnik, jak prawidłowo wybrać i zainstalować pompę głębinową
Praktyczny poradnik, jak prawidłowo wybrać i zainstalować pompę głębinową
Zanurz się w naszym praktycznym przewodniku i odkryj, jak prawidłowo wybrać i zainstalować pompę głębinową. Dowiedz się, jak uniknąć błędów i uzyskać maksymalną wydajność.
Pozycjonowanie małych firm z branży designu domowego – na czym się opiera?
Pozycjonowanie małych firm z branży designu domowego – na czym się opiera?
Pozycjonowanie to wieloetapowy i niezwykle skomplikowany proces, który polega na poprawie pozycji wybranej witryny w wyszukiwarce Google. Początkowo większość świeżych witryn bez przeszłości w wyszukiwarce ląduje na końcowych stronach listingu SERP (Search Engine Results Page), przez co poszczególne podstrony nie generują w ten sposób jakiegokolwiek ruchu, a już tym bardziej konwersji, czyli przeprowadzenia interakcji (transakcji) internauty. Da się to jednak skutecznie poprawić.
Czego nie powinno zabraknąć w nowoczesnym biurze?
Czego nie powinno zabraknąć w nowoczesnym biurze?
Nowoczesne biura są projektowane z myślą o komforcie pracy i zadowoleniu pracowników. Zobacz, czego nie może w nich zabraknąć!
Ostatnie wpisy