Rok 2023 we wnętrzach – jakie są najnowsze trendy?
iNEWS
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Rok 2023 we wnętrzach – jakie są najnowsze trendy?

Początek roku to doskonała okazja do tego, aby przyjrzeć się najnowszym trendom we wnętrzach. Zdaniem ekspertów, rok 2023 będzie upływać w naszych wnętrzach pod znakiem przytulności i niewymuszonej elegancji.

Feel Good Mood, natura oraz forma

To trzy główne dominanty nadchodzącego sezonu. Feel Good Mood to przede wszystkim wspomniana wcześniej przytulność – dom ma być miejscem, w którym odpoczywamy, dlatego w 2023 roku nie przewidujemy wielkich wnętrzarskich rewolucji, a jedynie odświeżenie dobrze znanych trendów. Nadal stawiamy na naturalne, solidne materiały, takie jak drewno czy kamień, które nie tylko świetnie wyglądają, ale też będą nam służyć latami. Idei przytulności sprzyjają również delikatne, miękko zakończone formy – takie jak obecne już w zeszłym sezonie łuki czy zaokrąglenia – pojawiające się również w wykończeniach mebli.

Idąc dalej tym tropem, w 2023 roku zostajemy przy klasycznych formach – do mody wracają delikatne frezowania, przeszklenia i witryny – zwłaszcza te o prążkowej fakturze.

Zdjęcie główne: R ARCHITECTURE/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Hale namiotowe – elastyczne rozwiązanie dla branży eventowej i budowlanej
Hale namiotowe – elastyczne rozwiązanie dla branży eventowej i budowlanej
Hale namiotowe to jedne z najbardziej wszechstronnych rozwiązań dla branży eventowej i budowlanej. Dzięki ich mobilności, funkcjonalności oraz elastyczności, hale namiotowe są coraz częściej wykorzystywane na różnego rodzaju wydarzenia oraz jako tymczasowe magazyny i sale konferencyjne. Producent hal namiotowych oferuje szeroki wybór modeli, które można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników. W tym artykule przedstawiamy kilka zalet hali namiotowych oraz zastosowania, w których mogą być one wykorzystane.
Sztuka – sposób na dekorowanie wnętrza
Sztuka – sposób na dekorowanie wnętrza
Przeczytaj, dlaczego warto inwestować w sztukę i jak za jej pomocą efektownie udekorować każde pomieszczenie.
Na to czeka cały świat! Salone del Mobile Milano
Na to czeka cały świat! Salone del Mobile Milano
Największe święto designu i liderzy rynku, rewolucyjne technologie i materiały. Dziś możesz odwiedzić Salone del Mobile, bo kilka lat temu ktoś uwierzył w słuszność swoich marzeń.
Ostatnie wpisy