Rok 2023 we wnętrzach – jakie są najnowsze trendy?
iNEWS
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Rok 2023 we wnętrzach – jakie są najnowsze trendy?

Początek roku to doskonała okazja do tego, aby przyjrzeć się najnowszym trendom we wnętrzach. Zdaniem ekspertów, rok 2023 będzie upływać w naszych wnętrzach pod znakiem przytulności i niewymuszonej elegancji.

Feel Good Mood, natura oraz forma

To trzy główne dominanty nadchodzącego sezonu. Feel Good Mood to przede wszystkim wspomniana wcześniej przytulność – dom ma być miejscem, w którym odpoczywamy, dlatego w 2023 roku nie przewidujemy wielkich wnętrzarskich rewolucji, a jedynie odświeżenie dobrze znanych trendów. Nadal stawiamy na naturalne, solidne materiały, takie jak drewno czy kamień, które nie tylko świetnie wyglądają, ale też będą nam służyć latami. Idei przytulności sprzyjają również delikatne, miękko zakończone formy – takie jak obecne już w zeszłym sezonie łuki czy zaokrąglenia – pojawiające się również w wykończeniach mebli.

Idąc dalej tym tropem, w 2023 roku zostajemy przy klasycznych formach – do mody wracają delikatne frezowania, przeszklenia i witryny – zwłaszcza te o prążkowej fakturze.

Zdjęcie główne: R ARCHITECTURE/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne łóżko z litego drewna dla Twojego domu?
Jak wybrać idealne łóżko z litego drewna dla Twojego domu?
Zainspiruj się naszym przewodnikiem, aby dokonać najlepszego wyboru łóżka z litego drewna. Dowiedz się, jakie kryteria brać pod uwagę, aby zapewnić komfort i styl Twojemu wnętrzu.
Biznesowe Targi Wnętrz już w październiku!
Biznesowe Targi Wnętrz już w październiku!
Interesujesz się wyposażeniem oraz aranżacją wnętrz i designem? To bez wątpienia musisz odwiedzić Biznesowe Targi Wnętrz! Odbędą się już jesienią!
Ekologiczne rozwiązania do domu
Ekologiczne rozwiązania do domu
Zastanawiasz się, jakie rozwiązania warto zastosować w domu, aby wspierać środowisko naturalne i oszczędzać energię? Podpowiadamy w artykule.
Ostatnie wpisy