Rezydencja warta 16 milionów dolarów projektu Fern Sentini
ARCHITEKTURA I DESIGN
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Rezydencja warta 16 milionów dolarów projektu Fern Sentini

Wiele osób na co dzień otacza się muzyką. Robią to na różne sposoby. Fern Sentini, jedna z najbardziej rozpoznawanych architektek na świecie postanowiła zaprojektować dom, którego motywem przewodnim jest właśnie muzyka. Trzeba przyznać, że to rezydencja z rozmachem!

Rezydencja w stylu Fern Sentini

Co jest elementem wyróżniającym Fern Sentini na tle innych architektów? Z pewnością fakt, że każdy projekt jest inny i w 100% dopasowany do klientów i zgodny z ich wytycznymi. Austin In Stereo, którego przybliżona wartość wynosi 16 milionów dolarów, nawiązuje do świata muzyki. Na nieruchomość składają się trzy kondygnacje a w nich do dyspozycji dwie kuchnie (w tym jedna na zewnątrz), cztery sypialnie, cztery łazienki, pokój rodzinny, biuro, bar z biblioteką, pralnia czy pomieszczenia gospodarcze. Posiadłość posiada również odkryty basen, a także patio. Niemal każde pomieszczenie posiada w swojej aranżacji elementy ze świata wielkiej muzyki. Zdjęcia, autografu, rzeźby czy fotografie znanych muzyków, takich jak chociażby Jimi Hendrix, Mick Jagger, Dolly Parton. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dom energooszczędny 2021. Jakie zmiany nas czekają?
Dom energooszczędny 2021. Jakie zmiany nas czekają?
Pozwolenie na budowę lub modernizację domu w 2021 roku będzie trudniejsze niż dotychczas, na skutek zaostrzenie prawa budowlanego. Sprawdź, jakie konkretnie zmiany nas czekają?
Wakacyjna walka z komarami: Jak skutecznie chronić się przed ukąszeniami?
Wakacyjna walka z komarami: Jak skutecznie chronić się przed ukąszeniami?
Lato to czas komarów. Odkryj skuteczne strategie, jak chronić się przed ukąszeniami i cieszyć się letnimi wieczorami.
Jakie drzwi zewnętrzne wybrać?
Jakie drzwi zewnętrzne wybrać?
Szukasz idealnych drzwi zewnętrznych? Poznaj najważniejsze cechy materiałów, z których mogą być wytworzone i sprawdź szeroką ofertę modeli dopasowanych do Twoich potrzeb. Zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo, o jakich marzysz.
Ostatnie wpisy