Paradyż My Way by Gosia Baczyńska – wspaniałe efekty współpracy!
ARCHITEKTURA I DESIGN
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska – wspaniałe efekty współpracy!

Co się dzieje, kiedy jedna z najbardziej znanych projektantek mody połączy siły z uznanym producentem płytek ceramicznych? Dzieje się… magia!

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska

Uwielbiamy, kiedy dobry design miesza się z prawdziwą sztuką. Bez wątpienia tak jest w przypadku współpracy marki Paradyż z Gosią Baczyńską. Ta kolekcja to dowód na to, że wnętrza mogą być niebanalne!

Gosia Baczyńska

Projektantka, artystka, niesamowita osobowość ze świata wielkiej mody – taka właśnie jest Gosia Baczyńska. Nikt tak jak ona nie potrafi wykorzystywać kontrastów, łączyć tego, co na pozór wcale do siebie nie pasuje. U niej to wygląda doskonale. Już od ponad 20 lat przełamuje modowe granice, pokazuje doskonały styl i ubiera najsławniejsze kobiety w Polsce.

Eksperci przyznają, że jej pokazy to prawdziwe spektakle teatralne, niepozbawione elementów zaskoczenia i prawdziwego artyzmu. Gosia Baczyńska jest absolwentką Wydziału Projektowania Ceramiki i Szkła we Wrocławiu. Właśnie stworzyła autorską kolekcję płytek ściennych dla Paradyż My Way.

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska – sprawdź to!

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska to tak naprawdę aż 7 autorskich kolekcji zaprojektowanych we współpracy ze słynną projektantką. Jak podaje producent: jest to największy, rektyfikowany dostępny format płytki ściennej (40×120) w Polsce. MIX ‘N’ MATCH – wszystkie elementy można ze sobą dowolnie zestawiać i układać, tworząc nieskończoną ilość aranżacji, od bardzo spokojnych i klasycznych po zaskakujące, ale pełne luksusu, elegancji i wyrafinowania.

Płytki wyróżniają się wśród innych już na pierwszy rzut oka. Unikatowe struktury są zaczerpnięte prosto ze świata mody. Nie posiada takich żadna inna firma. Te propozycje to wspólne przełamywanie utartych schematów i pokazanie zupełnie nowego podejścia do aranżacji wnętrz oraz układania płytki ceramicznej.

Inspiracje pięknem i wyjątkowością

Obok tych płytek nikt nie przejdzie obojętnie. Paradyż My Way i Gosia Baczyńska stworzyli wspólnie projekt, który inspiruje pięknem i wyjątkowością. To artystyczne podejście do życia projektantki ubierającej takie osobistości, jak Olga Tokarczuk czy Kate Middleton, sprawiło, że każda osoba ceniąca sobie prawdziwe piękno chciałaby mieć te płytki w swoim domu! Kreatywność Gosi Baczyńskiej widać w każdym szczególe proponowanych kolekcji. Warto przyjrzeć im się bliżej!

7 wyjątkowych propozycji

Mystic Shadows, Night Queen, Sleeping Beauty, Fashion Spirit, Unique Lady, Cold Princess oraz Noisy Whisper – takie nazwy noszą kolekcje płytek tworzonych przez Paradyż i Gosię Baczyńską. Choć różnią się one od siebie, łączy je niesamowita oryginalność. 

Nieoczywista kolorystyka, zaskakujące struktury, nieuchwytne coś – wszystko to sprawia, że po płytki powstałe w tej współpracy na pewno sięgną osoby o wyrafinowanych gustach! Takie wnętrza nie zdarzają się zbyt często. Wybór płytek projektowanych przez Gosię Baczyńską daje swobodę tworzenia różnorodnych wnętrz, lecz zawsze w doskonałym stylu.

Zależało mi, aby zaproszeni goście stali się częścią spektaklu, mogli od środka zobaczyć wnętrza, które żyją. Chodząc w rytm bolera, poczuli, że każda z zaprojektowanych kolekcji jest żywym dowodem na połączenie się mody i designu. I tak jak płytki, które płyną i płoną – tak oni zatopili się w prawdziwie onirycznym tańcu. – powiedziała projektantka podczas briefingu prasowego.

Zdjęcie główne: Andrew Ridley/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co można znaleźć na aukcjach dzieł sztuki?
Co można znaleźć na aukcjach dzieł sztuki?
Kochasz sztukę, kolekcjonujesz obrazy, monety, rzeźby czy antyki? Czy wiesz, że w Internecie możesz licytować wspaniałe okazy do swoich zbiorów? Opowiadamy, co możesz znaleźć na aukcjach dzieł sztuki.
Płytki – sposób na unowocześnienie wnętrza
Płytki – sposób na unowocześnienie wnętrza
Szukasz unikalnego sposobu na odświeżenie starych ścian? Wyłóż je płytkami!
Trendy wnętrzarskie na 2022 rok – co będzie modne?
Trendy wnętrzarskie na 2022 rok – co będzie modne?
Planujesz remont, a może jesteś na etapie wykańczania domu? Sprawdź, co będzie modne w 2022! Może wybierzesz coś dla siebie?
Ostatnie wpisy