Przekonaj się, jaką wygodę zapewniają ubezpieczenia direct
INNE
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Przekonaj się, jaką wygodę zapewniają ubezpieczenia direct

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Czy aby ubezpieczyć samochód, niezbędne jest osobiste udanie się do placówki firmy ubezpieczeniowej? Okazuje się, że nie! Dowiedz się, czym są ubezpieczenia direct, które można wygodnie zakupić przez internet lub telefon.

Ubezpieczenia direct – co to?

Ubezpieczenia direct, inaczej bezpośrednie, to ubezpieczenia, których umowy można zawrzeć zdalnie. Jest to niezwykle wygodna metoda, ponieważ nie wymaga od nas nawet wychodzenia z domu. Jeśli udamy się do konkretnej firmy ubezpieczeniowej, przedstawiona zostanie nam jedynie oferta wybranej marki. Decydując się na ubezpieczenia direct, możemy w krótkim czasie i w bardzo prosty sposób porównać oferty rozmaitych ubezpieczalni, a następnie wybrać spomiędzy nich tę najkorzystniejszą. W wyliczeniu wysokości składek pomoże nam w takim wypadku kalkulator AC

Czy polisy direct mogą być korzystniejsze niż te standardowe?

Ubezpieczenia direct bardzo często wiążą się z niezwykle atrakcyjnymi warunkami. Zawierając umowę przez internet, czy telefon bardzo często możemy uzyskać ofertę objętą specjalną zniżką, dedykowaną tylko dla danego kanału sprzedaży. Ceny ubezpieczenia mogą być obniżone przykładowo dlatego, że ilość dokumentacji papierowej ulega w takim wypadku ograniczeniu. Przy zakupie ubezpieczenia direct możemy spodziewać się także propozycji poszerzenia naszego pakietu o korzystne opcje, takie jak assistance, nierzadko bezpłatnie czy za naprawdę niewielkie pieniądze.

Główne zalety ubezpieczeń direct

Największą zaletą ubezpieczeń direct z pewnością jest możliwość zawierania umów w dowolnym miejscu i czasie. Jest to szczególnie korzystne, gdy nie dysponujemy zbyt dużą ilością wolnego czasu – decydując się na ubezpieczenie direct, nie musimy umawiać się na spotkanie w ubezpieczalni, lecz często wystarczy, że zadzwonimy pod odpowiedni numer w określonych godzinach.

Wykupując ubezpieczenie online, możemy uiścić opłatę za nie w formie przelewu czy przy użyciu karty płatniczej, co podnosi wygodę tego rozwiązania. Wśród zalet, które wymieniają użytkownicy ubezpieczeń direct, wymienić można także to, że wszelką dokumentację otrzymują w formie elektronicznej – dzięki temu ryzyko tego, że się zgubi czy ulegnie uszkodzeniu, jest w ogromnym stopniu ograniczone.

Ponadto z ubezpieczenia kupionego przez internet lub telefon można zrezygnować w ciągu 30 dni od daty, w której zawarto umowę, bez podawania przyczyny. Jeśli jednak zaczęła już obowiązywać, prawdopodobnie i tak będziemy musieli opłacić okres, w którym ubezpieczenie działało.

Skorzystaj z ubezpieczeń direct dzięki rankomat.pl

Jedną z witryn internetowych, dzięki którym uzyskać można wiele informacji na temat ubezpieczeń, a także wykupić można ubezpieczenia direct, jest rankomat.pl. Na tym portalu znajdziesz nie tylko oferty ubezpieczeń samochodu, lecz także nieruchomości, podróży czy ubezpieczeń na życie i zdrowie. Rankomat.pl to serwis, któremu zaufało już wiele osób – i Ty możesz cieszyć się z korzyści, które oferuje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przełom w Stomatologii: Jak Nowoczesne Technologie Umożliwiają Bezbolesne Leczenie
Przełom w Stomatologii: Jak Nowoczesne Technologie Umożliwiają Bezbolesne Leczenie
Chirurgia stomatologiczna przez lata była dziedziną medycyny, która budziła lęk i niepokój wśród pacjentów, głównie z powodu bólu i dyskomfortu związanego z zabiegami.
Kwiaty z nasion marakui w domowych warunkach – jak je uprawiać?
Kwiaty z nasion marakui w domowych warunkach – jak je uprawiać?
Poznaj sekrety uprawy egzotycznych kwiatów w zaciszu swojego domu. Dowiedz się, jak z nasion marakui wyhodować piękną roślinę. Przeczytaj nasz praktyczny poradnik i ciesz się egzotyczną zielenią bez wychodzenia z domu!
Czy warto uprawiać kalarepę w ogrodzie warzywnym?
Czy warto uprawiać kalarepę w ogrodzie warzywnym?
Co trzeba wiedzieć na temat kalarepy?
Ostatnie wpisy