Dlaczego abonament komórkowy dla firm się opłaca?
Nowoczesny marketing w branży
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Dlaczego abonament komórkowy dla firm się opłaca?

Artykuł sponsorowany

Mając własny biznes, warto zaopatrzyć się w abonament komórkowy dla firm. Niesie on ze sobą wiele korzyści, które umożliwiają firmie stały rozwój, bez wydawania sporej ilości gotówki. Co tak naprawdę oferuje abonament komórkowy dla firm i dlaczego warto z niego skorzystać? Sprawdź, a na pewno znajdziesz idealną ofertę dla siebie.

Nielimitowane rozmowy, wiadomości i duże ilości GB internetu

Pod względem rozmów, SMS-ów, MMS-ów i pakietów danych komórkowych oferty dla firm wyglądają podobnie do tych, które oferuje się prywatnym osobom. Operatorzy najczęściej przygotowują pakiety, w których nie ma żadnych limitów, aby każdy pracownik mógł swobodnie korzystać ze swojego telefonu firmowego. Nie ma problemu z dzwonieniem do klientów, wykonawców, podwykonawców czy przedstawicieli innych firm. Wszystko jest darmowe, aby nie narażać przedsiębiorcy na dodatkowe koszty. Szukając oferty najlepszej dla swojej firmy, warto zajrzeć na stronę Komórkomat, gdzie dostępne są pakiety od różnych operatorów. Porównywarka umożliwia wskazanie ofert, które są najbardziej interesujące dla danej osoby. Wystarczy wpisać swoje oczekiwania, a po chwili pojawią się pakiety najlepiej dostosowane do firmy. Każdy z nich jest dokładnie opisany, aby przed kontaktem z danym operatorem, móc dowiedzieć się jak najwięcej o konkretnej ofercie.

Dostęp do nowych telefonów i urządzeń

Największym plusem prowadzenia abonamentu telefonicznego dla firm jest możliwość dodawania nowych urządzeń i kart SIM w trakcie trwania pakietu. W ten sposób można stale rozwijać swoją sieć, jednocześnie nie martwiąc się o dodatkowe formalności. Wystarczy kontakt z operatorem, aby zwiększyć liczbę dostępnych w abonamencie urządzeń. Przy rozwijaniu umowy, warto również zwracać uwagę na nowe urządzenia, które można zyskać. Dobrym pomysłem jest wymiana telefonów pracowników na nowsze modele czy też korzystanie z laptopów, tabletów czy nawet smartwatchy oferowanych przez operatora.

Roaming dla wszystkich pracujących za granicą

Wybierając oferty dla firm, należy przyjrzeć się szczegółom głównie, jeśli ma się pracowników, którzy wyjeżdżają za granicę bądź potrzebują być w stałym kontakcie z osobami spoza kraju. Na stronie https://komorkomat.pl/dla-firm/, od razu widoczne są informacje dotyczące roamingu. Łatwo można sprawdzić, czy jego aktywacja jest płatna oraz ile pakietu danych, rozmów czy SMS-ów można wykorzystać poza granicami kraju. Niektóre oferty umożliwiają nielimitowane rozmowy i wiadomości, nawet poza terenem Polski.

Odliczenie od podatku

Największym plusem dla każdego przedsiębiorcy jest możliwość wliczenia pakietów firmowych w rozliczenie podatkowe. W ten sposób można odzyskać część podatku VAT, co w podsumowaniu całego roku umożliwia zdobycie sporego zwrotu pieniędzy. W rozliczenie można wpisać nie tylko koszty abonamentu, lecz także zakupionych dzięki niemu sprzętów, takich jak tablety, laptopy czy telefony. Dzięki temu oferty firmowe są bardzo opłacalne i warto z nich skorzystać, gdy tylko ma się taką okazję.

Fot.: Karolina Grabowska/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Elementy architektury, które ożywią Twój ogród lub balkon!
Elementy architektury, które ożywią Twój ogród lub balkon!
Podpowiadamy, jak zaaranżować balkon lub ogród.
Jak wykończyć salon?
Jak wykończyć salon?
Zastanawiasz się, jak najlepiej wykończyć salon? W artykule znajdziesz przydatne wskazówki dotyczące aranżacji salonu.
Jak kupić mieszkanie od dewelopera?
Jak kupić mieszkanie od dewelopera?
Kupowanie mieszkania to poważna decyzja i duża inwestycja, dlatego warto jest wiedzieć, na jakie aspekty zwracać uwagę podczas zakupu swojego stałego lokum. Podpowiadamy, jak kupić mieszkanie od dewelopera, by nie żałować swojej decyzji.
Ostatnie wpisy